Reklama

Z karabinem na zamek

Urząd Miasta w Sochaczewie
10/07/2014 09:32

29 czerwca, ok. godz. 19.00, operator kamer miejskiego monitoringu zauważył, że na wzgórzu zamkowym dziecko bawi się bronią, karabinem kałasznikow. Dorośli w tym czasie raczyli się wódką z colą. Najpierw dziecko przymierzało się do broni, potem do zamkowych murów zaczął celować jeden z mężczyzn.

O zdarzeniu powiadomiono policję, która w kilka minut pojawiła się na wzgórzu. Funkcjonariusze stwierdzili, że to nie oryginalny kałasznikow, tylko atrapa do złudzenia przypominająca karabin AK47. Wypisali mandat za picie w miejscach publicznych.

Reklama

I choć sprawa została zamknięta, należy zadać kilka pytań. Po co komu taka atrapa i czemu ktoś spaceruje z nią po ulicach miasta? Czy koniecznie karabinem muszą się bawić dzieci?

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości