Mężczyźni pracujący przy jednym z rowów melioracyjnych w miejscowości Żdżarów odkryli ciało człowieka. Nad sprawą pracuje policja oraz prokuratura. Jak udało nam się dowiedzieć prawdopodobnie jest to ciało mężczyzny, które mogło tam leże około roku. Jednak na chwilę obecną nieznana jest zarówno płeć, jak i wiek osoby. Nie wiadomo również czy jest to ktoś z poszukiwanych.
W ubiegły czwartek prowadzący prace koparką przy jednym z rowów melioracyjnych mężczyźni, zauważyli ciało mężczyzny. Do tragicznego odkrycia doszło w miejscowości Żdżarów. W rowie znajdowało się ciało, najprawdopodobniej mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mogło znajdować się tam około roku. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji oraz prokurator ustalając szczegóły.
Rozkład ciała jest w bardzo zaawansowanym stadium, dlatego do wyjaśnienia oraz uzyskania wyników badań DNA nie można określić dokładnych danych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pierwsze co przyszło do głowy to zaginiony Piotr Pietrzak...oby nie!
Mi tez
Mi też przyszedł Piotr do głowy.
Też pomyślałem o Piotrku, mam nadzieję że nie...
Rzeczywiście macie racje ja pomyślałem o Jarku Grabku ale on zaginął wcześniej w każdym razie szkoda człowieka
Ja też pomyślałam od razu o Piotrze ????????????
Mam nadzieję że to nie Piotrek :(
Piotr?????być może tylko dlaczego jego auto znaleziono w Wyszogrodzie z oznakami podpalenia.Coś tu nie pasuje????
Może to być Piotr , ale nie musi . Badania wszystko wyjaśnia.
Ma pani racje. To może być Piotr
"Jednak na chwilę obecną nieznana jest zarówno płeć, jak i wiek osoby."... "Mężczyźni zauważyli ciało mężczyzny".. To w końcu znają płeć MĘŻCZYZNY czy jej nie znają.? ;) Pozdrowienia dla osoby która pisała ten artykuł. :)
Taki niby mężczyzna a nie znają płci... ???? kto to pisał, masakra ????????
Mam nadzieję że nie Piotrek. Szkodą czlowieka
Mam nadzieję że nie Piotrek. Szkodą czlowieka
czy wiadomo juz kogo znalezli??
Jakieś wieści kto to?
Pierwsze co przyszło do głowy to zaginiony Piotr Pietrzak...oby nie!
Mi tez
Mi też przyszedł Piotr do głowy.