W związku z licznymi prośbami mieszkańców zapraszamy na zebranie wiejskie wszystkich mieszkańców wsi Juliopol,
które odbędzie się w dniu 4 marca ( poniedziałek ) 2013 r.
o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Młodzieszynie.
Tematyką zebrania będzie omówienie spraw związanych z nowymi zasadami gospodarowania odpadami w gminie Młodzieszyn, które obowiązywać będą od 1 lipca 2013 r.
W zebraniu mogą wziąć udział mieszkańcy innych wsi
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze