Reklama

Zebranie mieszkańców wsi Juliopol dotyczące nowych zasad gospodarowania odpadami

Gmina Młodzieszyn
27/02/2013 13:41

W związku z licznymi prośbami mieszkańców zapraszamy na zebranie wiejskie wszystkich mieszkańców wsi Juliopol, 

które odbędzie się w dniu 4 marca ( poniedziałek )  2013 r.

o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Młodzieszynie.

 

Tematyką zebrania będzie omówienie spraw związanych z nowymi zasadami gospodarowania odpadami w gminie Młodzieszyn, które obowiązywać będą  od 1 lipca 2013 r.

 

W zebraniu mogą wziąć udział mieszkańcy innych wsi 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości