Maja Kapłon - rozmowa o pasji i walce z chorobą

Przed nami kolejny odcinek programu ,,Co Ci w duszy gra". Tym razem moim gościem jest Maja Kapłon - wokalistka, autorka tekstów, kobieta żywioł. To jednak nie będzie zwykła rozmowa...to będzie również apel o pomoc.

Maja Kapłon jest finalistką VIII edycji programu "The Voice of Poland", a także wokalistką zespołu "Maja i Dandysi". Żywiołowa, zawsze uśmiechnięta, uparcie dąży do wyznaczonego celu. Jak sama mówi śpiewa ,,odkąd nie pamięta".  

Od dziecka zmaga się ze skoliozą. Dotąd przeszła, aż osiemnaście ciężkich operacji, w tym pierwszą w wieku 8 lat. Kiedy wszystko zaczęło się układać, pojawiały się kolejne plany i marzenia, choroba postanowiła powrócić ze zdwojoną siłą. Sprawcą pogorszenia stanu zdrowia Mai okazał się być pęknięty, metalowy pręt podtrzymujący jej kręgosłup. 

Jej jedyną szansą na normalne życie jest niezwykle kosztowna operacja w Nowym Jorku. Kwota jaką musi uzbierać to ponad 5 mln złotych. Ja jednak wierzę w to z całego serca, że uda się uzbierać potrzebną sumę i Maja wróci do zdrowia. 

Czym dla Mai jest śpiew? Z czym musi się zmagać każdego dnia? Jak możemy jej pomóc? Posłuchajcie sami. 

zbiórka --> https://www.siepomaga.pl/maja-kaplon

video - Wiktor Wachowski

 

0min     2389x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł