74-latek potrącił matkę z dwójką małych dzieci - trwa akcja reanimacyjna

Zdjęcia i foto: 74-latek potrącił matkę z dwójką małych dzieci - trwa akcja reanimacyjna  Wypadki sochaczew

2 lutego tuż przed godz. 11.00 w centrum Żyrardowa doszło do tragicznego wypadku na przejściu dla pieszych. Trwa akcja reanimacyjna 3-latka. 

Dzisiaj przed południem na ul. 1 Maja w Żyrardowie (tuż przy siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej) samochód osobowy potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dwójką dzieci w wieku 10 i 3 lat. 

Trwa reanimacja najmłodszego dziecka. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe, przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sprawcą zdarzenia okazał się być 74-letni mężczyzna. Był trzeźwy. Aktualnie droga zostaje zablokowana. Policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia. Drugie dziecko także zostało zabrane do szpitala przez śmigłowiec LPR, natomiast matka dzieci została przetransportowana do szpitala przez karetkę pogotowia. 


Do podobnej sytuacji doszło 11 grudnia 2019 roku w Sochaczewie na ul. 600-lecia. Kierowca nie zachowując należytej ostrożności wjechał na czerwonym świetle na przejście dla pieszych, potrącając matkę z dzieckiem. Pisaliśmy o tym TUTAJ. 

 Apelujemy o rozwagę. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy