Dni Sochaczewa - sobota - koncerty

/ 6 komentarzy / 77 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dni Sochaczewa - sobota - koncerty Promocja regionu sochaczew
+72

Za nami drugi dzień "Dni Sochaczewa". Wieczorem sochaczewską publiczność rozgrzewały Brathanki i Boney M. Zapraszamy do naszej fotorelacji.                                                                                                                                                                                                                 

Autorzy zdjęć:
Sebastian Piątkowski
Wiktor Wachowski
Julia Piątkowska                                    

                                                                 


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

Janusz01Janusz01
+1
Z dawnego Bney M została tylko nazwa.To co wystąpiło u nas to jakieś badziewie.Znacznie lepiej wypadi Brathanki. (2018-06-10 18:59)
erazm48erazm48
0
Dlaczego burmstrz nie organizuje dni Sochaczewa koło swojego domu może by zrozumiał że przez trzy walenia aż wszystko drży nie można wtrzymać!!! (2018-06-10 20:39)
Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
-1
@erazm48 - jeszcze się taki nie urodził, co wszystkim dogodził :-) (2018-06-11 07:09)
kacperskyykacperskyy
0
"Dokonano zmiany nazwy Dni Sochaczewa na „Święto Mieszkańców – Dni Sochaczewa”. Jak mówiła Joanna Niewiadomska-Kocik, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta, proponowana zmiana jest tylko jednym, drobnym elementem (...)"faktycznie.... drobnym.... dni sochaczewa - 14 znaków wraz ze spacjami i do tego nawet obcojezyczni mieszkańcy jakos dadza sobie z wymową rade, nie ma ń ć ś itd ale to mniej istotne, najwazniejsze ze to była historia, wbiła się juz w naszą kulturę, poza tym to miasto obchodzi swoje dni, wiekową tradycję a nie jego mieszkańcy.. na przykładzie szkoły podstawowej... panie burmistrzu czy szkoła podstawowa obchodzi 80 lecie? czy uczniowie szkoły? kuma pan o co chodzi? czy wyjasnic? jesli pan chcial zrobic swieto mieszkańcow to ok fajna inicjatywa ale w innym terminie, swieto miasta powinien pan zostawic w spokoju.teraz mamy: "dni mieszkańców sochaczewa - dni sochaczewa" - 43 znaki, sama nazwa dłużej się wymawia niż formułka zaproszenia na te dni. nazwa została wydłużona o ponad 300% do tego nikt i tak nie uzywa tej nazwy a u osob przyjezdnych bedzie to budzic tylko konsternacje czy aby to jest jedna impreza czy dwie osobne. po co pan to zmieniał?panie burmistrzu, pan przyzna się, tak szczerze, jesli ma pan choc troche odwagi, czyja to była idea? na stronach urzędu sa tylko rada miasta ble ble, bardzo ciekawey jestem kto rzucił pomysl? kto był taki mądry? a z konsultacjami to by pan sie juz nie osmieszał... to farsa. (2018-06-11 08:51)
robroyrobroy
0
a ja widziałem jednego Heńka z Młodzieszyna który sie bawił i udawał mieszkańca Sochaczewa,a Policja spi!! (2018-06-12 06:10)
kacperskyykacperskyy
0
a prosilem fotografa... :) pierwsze zdjęcie tytułowe i juz tło sfotoshopowane zeby pustych tyłów nie było widać.. mysle ze na tym koncercie nie bylo wiecej niz 50-80 osób.... pieknie! coraz piekniej na dniach teraz to juz huk wie jakich.. :) (2018-06-12 08:03)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy