Kino Plenerowe w Sochaczewie – w tym roku w innej lokalizacji

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kino Plenerowe w Sochaczewie – w tym roku w innej lokalizacji Rekreacja sochaczew

Kino plenerowe to atrakcja, która od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego miasta. Mieszkańcy w poprzednich latach spotykali się na plażowe oglądanie filmów. Wakacyjne projekcje filmowe odbędą się w tym roku w nieco innym miejscu niż poprzednio. 


W tym roku amatorzy kina plenerowego spotkają się nie jak w latach poprzednich na sochaczewskiej plaży miejskiej, a na placu Kościuszki. Wykonawcę tego projektu poznamy już na początku kwietnia. Ekran o wielkości 20 m2, nagłośnienie w systemie liniowym, projektor kinowy oraz agregat stanie na placu Kościuszki już w najbliższe wakacje. Na placu będzie do dyspozycji widzów 120 leżaków. 


Kiedy odbędą się pierwsze seanse?

Wzorem lat poprzednich kino ma zdecydowanie wakacyjny charakter. Seanse odbędą się 27 czerwca, 11 lipca w godzinach od 21.30 oraz 25 lipca i 8 sierpnia od 21.00.  Atrakcją dla gości chcących korzystać z możliwości oglądania filmów na świeżym powietrzu będzie 120 darmowych porcji popcornu. 


Wśród pozycji filmowych znajdują się takie tytuły jak Córki Dancingu, Coco, Bodo, Idy Marcowe, Jak zostać kotem, Jesteś Bogiem, Nagi Instynkt, Planeta Singli, Kłamca, Kłamca, Plan B czy Pokot. Są to tylko niektóre z wielu tytułów na które znajdą się na liście do głosowania. Przypominamy również kilka fotografii z poprzednich lat. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy