Kolejny dzień poszukiwań 76-letniego grzybiarza

Zdjęcia i foto: Kolejny dzień poszukiwań 76-letniego grzybiarza Poszukiwani, zaginieni sochaczew

Od dwóch dni trwają poszukiwania 76 - letniego mieszkańca gminy Leoncin, który wybrał się na grzyby do lasu w okolicy Starej Dąbrowy. Gdy nie wrócił do domu na noc, sygnał o jego zaginięciu trafił do służb ratunkowych. Ci rozpoczęli poszukiwania. 

We wtorek 1 października starszy mężczyzna udał się w poszukiwaniu grzybów do Puszczy Kampinoskiej w okolicach Starej Dąbrowy. Ponieważ nie wrócił na noc do domu informacja o tym fakcie trafiła do służb ratowniczych.

2 października około 15.00 rozpoczęły się oficjalne poszukiwania 70 - latka. Niestety na noc zostały one przerwane i wznowione ponownie 3 października w godzinach rannych. 

,, W chwili obecnej nadal trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny. Prosimy wszystkie osoby, które mogły go widzieć o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Czasami to, co pozornie wydaje się nieistotne może dużo wnieść do sprawy i ułatwić poszukiwania." - apeluje oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, st. asp. Joanna Wielocha

Zważywszy na panujące w nocy temperatury oraz wiek zaginionego grozi mu wychłodzenie, dlatego liczy się każda minuta. Miejmy nadzieję, że dzięki działaniom oraz dużemu zaangażowaniu wszystkich służb ratowniczych uda się w porę odnaleźć mężczyznę i być może uniknąć tragedii.

(źródło KPP w Nowym Dworze Mazowieckim)

zdj. gmina Leoncin

M.


https://klinikapromedion.pl/korekta-nosa/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy