Wąskotorówką bez barier 2018

Zdjęcia i foto: Wąskotorówką bez barier 2018   Opieka społeczna sochaczew

W poniedziałek, 3 grudnia br., przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Został on ustanowiony przez Zgromadzenie Narodowe Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1992 r. Coroczne obchody mają na celu przybliżać problemy niepełnosprawnych, integrować ich z otoczeniem i wyrównywać szanse normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie wielokrotnie gości w swoich progach osoby niepełnosprawne i nie zapomina również o ich święcie. Dlatego też nasza placówka, w ramach wydarzenia Wąskotorówką bez barier 2018, już po raz czwarty włącza się w obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Przygotowaliśmy z tej okazji specjalną ofertę, przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Zapraszamy zatem do odwiedzenia naszego muzeum od 30 listopada do 2 grudnia.

W ramach wydarzenia proponujemy:

– 30 listopada (piątek) – bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem dla grup zorganizowanych – osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie (konieczna wcześniejsza rezerwacja).
– od 30 listopada do 2 grudnia (piątek – niedziela) – bezpłatny wstęp do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Rezerwacje na zwiedzanie z przewodnikiem prosimy zgłaszać pod numerem telefonu (46) 862 59 75 lub drogą mailową na adres centrum@stacjamuzeum.pl.

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy