Wybory do Sejmu i Senatu 2019 - poznaj wszystkich kandydatów z komitetów wyborczych

Zdjęcia i foto: Wybory do Sejmu i Senatu 2019 - poznaj wszystkich kandydatów z komitetów wyborczych Wybory parlamentarne 2019 sochaczew

Wybory już 13 października. Na naszym portalu możecie Państwo zapoznać się z pełnymi listami kandydatów do sejmu oraz senatu, którzy znajdą się na listach o w okręgu nr 16 oraz 38, do którego należy miasto Sochaczew. 


Kandydaci do Sejmu – PSL

1. ZGORZELSKI Piotr, parlamentarzysta, Zągoty

2. ORLIŃSKI Mirosław Adam, prawnik, Sochaczew

3. WOJNAROWSKI Konrad, prawnik, Nosarzewo Borowe

4. SZCZEPANKOWSKI Zenon, nauczyciel fizyki i astronomii, Chorzele

5. WRÓBLEWSKA Maria Bożena, nauczyciel przedszkola, Sanniki

6. RZYMOWSKI Jerzy, przedstawiciel władzy samorządowej, Kuczbork Wieś

7. SIEROCKA Iwona, przedstawiciel władzy samorządowej, Płock

8. LEWANDOWSKI Łukasz, Prezes, Ciechanów

9. RYZIŃSKI Jacek, urzędnik samorządowy, Sochocin

10. SOSNOWSKI Michał, prezes, Płock

11. SZUSTAKIEWICZ Wojciech, inżynier rolnictwa, Mszczonów

12. DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna, nauczyciel, Granice

13. DERLUKIEWICZ Anna, dyrektor do spraw administracyjnych, Płock

14. KOPER Karolina Agnieszka, pracownik samorządowy, Nowe Święcice

15. RZESZOTARSKI Piotr Łukasz, kierownik muzeum, Sierpc

16. MIRGOS-KILANOWSKA Nina, przedstawiciel władz publicznych, Franciszków

17. SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa, prezes, Płońsk

18. APTEWICZ Elżbieta Urszula, specjalista bankowości, Mława

19. SMOLIŃSKA Anna, politolog, Ciechanów

20. KOMINEK Tomasz, dyrektor departamentu, Płock


Kandydaci PSL do Senatu (okręg nr 38) 

PAWLAK Waldemar, rolnik, Kamionka



Kandydaci Bezpartyjnych i Samorządowców do Sejmu:

1. KŁOBUKOWSKI Paweł, inżynier mechanik, Wyszogród

2. GĄSIOROWSKI Marek, nauczyciel, Sierpc

3. JAKUBOWSKA Izabela, historyk, Ciechanów

4. KUŚMIREK Andrzej Mikołaj, przedstawiciel handlowy, Sochaczew

5. DŁUGOŁĘCKI Mariusz, prawnik, Warszawa

6. KOSSECKI Paweł Antoni, nauczyciel akademicki, Warszawa

7. DĄBROWSKA Żaneta, specjalista do spraw sprzedaży, Dobrosielice I

8. PIETRUS Artur, specjalista BHP, Żyrardów

9. KUBIAK Monika, specjalista resocjalizacji, Iłża

10. LUBOWIEDZKI Daniel, technik budowlany, Dzierzgowo

11. KOZIŃSKI Przemysław Piotr, prawnik, Płock

12. LEŃSKA Elżbieta, opiekun osoby starszej, Płock

13. WIŚNIEWSKI Mateusz, mechanik, Mszczonów

14. BILIŃSKA Arleta Agnieszka, handlowiec, Płońsk

15. KACPERCZYK Krystyna Barbara, sportowiec, Warszawa

16. NASIEROWSKA Dorota, animator, Koźniewo-Łysaki

17. ZALIKHOV Robert, student, Warszawa

18. PAPIEROWSKA Kinga, student, Iłów

19. LATARSKI Tomasz, elektromechanik, Kłaczkowo

20. JANKOWSKI Arturtechnik, mechanik, Płońsk



KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. IWANIAK Arkadiusz, ekonomista, Płock, 

2. BRUDNICKI Adrian, inżynier budownictwa, Płock, 

3. AUGUSTYŃSKI Zbigniew, nauczyciel akademicki, Płock,

4. LINOWSKA Małgorzata, nauczyciel chemii, Żyrardów, 

5. KWASIBORSKI Krzysztof, specjalista administracji publicznej, Bielsk

6. ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka, księgowa, Ogorzelice,

7. KANIEWSKI Piotr Julian, dziennikarz, Płońsk,

8. ŁUCZAK Dariusz, kierowca samochodu ciężarowego, Żyrardów,

9. JASIŃSKA Renata, ekonomista, Bronowo-Zalesie, 

10. NOWAK Eugeniusz Jan, pedagog, Ciechanów,

11. GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata, pielęgniarka, Łukomie , 

12. WELENC Anna, pedagog, Płock, 

13. GÓRECKA Olga, fizjoterapeuta, Władysławów, 

14. ANDRZEJCZAK Sebastian, specjalista administracji publicznej, Szulmierz, 

15. DOBROWOLSKI Mateusz, dziennikarz, Warszawa, 

16. KUJAWA Wioletta, księgowa, Szydłowo,

17. KRÓLIKOWSKI Zbigniew, politolog, Gostynin,

18. PIÓROWICZ Jerzy Wojciech, specjalista administracji publicznej, Białkowo, 

19. STANISZEWSKI Jan, specjalista administracji publicznej, Bulkowo-Kolonia,

20. KIWIT Marek, inżynier rolnictwa, Ciechanów, 



 KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. USIĄDEK Paweł, analityk finansowy, Warszawa, 

2. SMOSARSKA Dorota, nauczyciel, Pruszków, 

3. CIECHANOWSKI Grzegorz, kierowca, Bydgoszcz, 

4. STELMACH Tomasz Józef, elektronik, Płock, 

5. SĘKOWSKI Krzysztof, sanitariusz, Ciechanów, 

6. RZECZKOWSKI Paweł Janusz, rolnik, Mieszki-Bardony,

7. SZADKOWSKA Katarzyna, księgowa, Faustynowo, 

8. FLORYSIAK Mirosława, grafik, Warszawa

9. SZYDŁOWSKA Beata Irena kasjer-sprzedawca Warszawa 

10. ZADROŻNY Bartosz, politolog, Płońsk, 

11. DŁUTOWSKA Agnieszka analityk finansowy, Warszawa, 

12. ZAGÓRSKI Adrian Paweł, pracownik administracyjny, Warszawa, 

13. MAKARA Marek Janusz, dziennikarz, Prażmów, 

14. BARTOSEWICZ Monika Danuta, analityk finansowy, Legionowo

15. GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa, inżynier inżynierii środowiska, Warszawa, 

16. SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz, inżynier mechanik, Warszawa, 

17. DŁUTOWSKA Anna, nauczyciel, Działdowo,

18. ADAMSKA Anna Ewa, technik ekonomista, Bydgoszcz, 

19. KOWALSKI Krzysztof Franciszek, technik technologii chemicznej, Płock, 

20. WAŁKUSKI Jerzy, lekarz weterynarii, Lipowiec Kościelny



 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. KIERWIŃSKI Marcin Piotr, inżynier elektronik, Warszawa, 

2. GAPIŃSKA Elżbieta Teresa, pedagog, Płock, 

3. RUSINOWSKA Beata Małgorzata, pedagog, Żyrardów,

4. KRZEMIŃSKI Adam, nauczyciel matematyki, Ciechanów, 

5. KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka, kierownik ds. rozwoju, Gostynin,

6. ZIELSKI Dariusz, specjalista ds. logistyki, Sochaczew, 

7. BACZEWSKI Marcin, ekonomista, Sierpc,

8. GMURCZYK Arkadiusz, artysta fotografik, Płock, 

9. RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia, rolnik, Przążewo, 

10. CIESIELSKI Rafał prawnik, Mława, 

11. LEGIĘĆ-DOROBA Kinga agent nieruchomości, Mszczonów,

12. WOŹNOWSKI Rafał Mariusz, filozof , Lubowidz , 

13. KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna, fizyk, Płock,

14. PAWLAK Urszula Henryka, ekonomista, Olszowiec, 

15. ONISZK Wiktor, student, Płock,

16. ADAMIAK Paulina Ada, prawnik, Raciąż, 

17. PIOTROWSKI Marcin Hubert, historyk, Brudzeń Duży, 

18. POGONOWSKI Mariusz aktor,  Płock, 

19. PIETRASZEK Stanisław Władysław chemik, Żuromin, 

20. RABOSZUK Wiesław Mariusz inżynier rolnictwa, Warszawa, 


Kandydaci PiS do Sejmu. 

1. SZUMOWSKI Łukasz Jan, lekarz - specjalista kardiolog, Warszawa

2. MAŁECKI Maciej, historyk, Sochaczew

3. WĄSIK Maciej Roman, archeolog, Warszawa

4. OPIOŁA Marek, politolog, Warszawa

5. CICHOLSKA Anna Ewa, parlamentarzysta, Regimin

6. OLEJNICZAK Waldemar Ryszard, parlamentarzysta, Sierpc

7. KOŁAKOWSKI Robert Jerzy, parlamentarzysta, Ciechanów

8. ROMANOWSKI Rafał, polityk, Maków Mazowiecki

9. OZDOBA Jacek Dawid, przedstawiciel władzy samorządowej, Warszawa

10. BIEŃKOWSKI Krzysztof, ekonomista, Przasnysz

11. GAJEWSKA Maria Bożena, technik ogrodnik, Sieraków

12. MAZURSKA Marlena, specjalista bankowości, Gąbin

13. KIEŁBIŃSKI Marek, nauczyciel historii, Mława

14. KULPA Wioletta Maria, kierownik marketingu, Płock

15. LEŚNIEWSKA Ewa Anna, nauczyciel nauczania początkowego, Żuromin

16. CHOIŃSKI Łukaszwyższy, urzędnik samorządowy, Żyrardów

17. MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna, nauczyciel nauczania początkowego, Żyrardów

18. KUŹNIEWSKA Elżbieta, nauczyciel matematyki, Koziebrody

19. KARPIŃSKA Jolanta, specjalista bankowości, Nowa Sławogóra

20. HUMIĘCKI Waldemar Paweł, prezes, Warszawa


Okręg senacki nr 38 - Kandydatem PiS do Senatu jest tu:

Martynowski Marek Eryk, parlamentarzysta, Płock



 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy