Część kierowców być może jeszcze nie zauważyła, ale w weekend zakończył się najtrudniejszy dla zmotoryzowanych, ostatni etap przebudowy placu Armii Ludowej. Skrzyżowanie ulic 1 Maja i Reymonta zostało otwarte, zniesiono tymczasową organizację ruchu, można korzystać z oddanych do użytku miejsc parkingowych, a ostatnim etapem robót nie wymagającym już zamykania drogi będzie malowanie pasów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze