Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
W czwartek na terenie gminy Iłów policjanci zauważyli młodego mężczyznę palącego papierosa. Podjęli decyzję o legitymowaniu, gdyż jego wygląd wskazywał, że może być nieletni. Podczas wykonywania czynności mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze znaleźli przy siedemnastolatku dwie torebki foliowe z białym proszkiem. W związku z tym, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze