Kasia & Paula to duet z całą pewnością jedyny w Polsce, i jeden z nielicznych na świecie w którego składzie obecne są elektryczne skrzypce i harfa elektryczna. Kasia & Paula już w najbliższą niedzielę, o 17.00, na placu Kościuszki w Sochaczewie!
Idea projektu Kasia & Paula zrodziła się w grudniu 2004 roku. Twórczynią i założycielką zespołu jest znana i utalentowana, młoda skrzypaczka Katarzyna Szubert. Kasia zaprosiła do współpracy zdolną i obiecującą poznańską harfistkę Paulinę Antkowiak, która - jako jedyna w Polsce jest posiadaczką nietypowego instrumentu jakim niezaprzeczalnie pozostaje harfa elektryczna. Instrument ten posiada zmodyfikowane parametry dźwiękowe i techniczne dzięki którym doskonale koresponduje muzycznie ze skrzypcami elektrycznymi.
Styczeń i luty 2005 roku to okres intensywnej pracy i prób nie tylko na płaszczyźnie muzycznej ale również nad choreografią i ruchem scenicznym. Albowiem Kasia & Paula to nie tylko - choć przede wszystkim muzyka, ale w znacznej mierze niewiarygodne, zapierające dech stroje, taniec, śpiew - słowem prawdziwe show!
W swoim bogatym repertuarze duet posiada znakomite i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki pop, dance, irish oraz najpiękniejsze fragmenty z najsłynniejszych musicali świata. Na scenie Kasia & Paula to eksplozja temperamentu, błyskotliwości i wdzięku. To szalona i niezapomniana podróż do świata muzyki z dwiema atrakcyjnymi, żywiołowymi i spontanicznymi dziewczynami którym obce są rutyna i nuda...
Próbka ich możliwości na www.kasia-paula.pl/audio.php
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze