Reklama

25 sierpnia: koncert duetu "Kasia & Paula"

Urząd Miasta w Sochaczewie
23/08/2013 08:16

Kasia & Paula to duet z całą pewnością jedyny w Polsce, i jeden z nielicznych na świecie w którego składzie obecne są elektryczne skrzypce i harfa elektryczna. Kasia & Paula już w najbliższą niedzielę, o 17.00, na placu Kościuszki w Sochaczewie! 

Idea projektu Kasia & Paula zrodziła się w grudniu 2004 roku. Twórczynią i założycielką zespołu jest znana i utalentowana, młoda skrzypaczka Katarzyna Szubert. Kasia zaprosiła do współpracy zdolną i obiecującą poznańską harfistkę Paulinę Antkowiak, która - jako jedyna w Polsce jest posiadaczką nietypowego instrumentu jakim niezaprzeczalnie pozostaje harfa elektryczna. Instrument ten posiada zmodyfikowane parametry dźwiękowe i techniczne dzięki którym doskonale koresponduje muzycznie ze skrzypcami elektrycznymi.

Reklama

Styczeń i luty 2005 roku to okres intensywnej pracy i prób nie tylko na płaszczyźnie muzycznej ale również nad choreografią i ruchem scenicznym. Albowiem Kasia & Paula to nie tylko - choć przede wszystkim muzyka, ale w znacznej mierze niewiarygodne, zapierające dech stroje, taniec, śpiew - słowem prawdziwe show!

W swoim bogatym repertuarze duet posiada znakomite i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki pop, dance, irish oraz najpiękniejsze fragmenty z najsłynniejszych musicali świata. Na scenie Kasia & Paula to eksplozja temperamentu, błyskotliwości i wdzięku. To szalona i niezapomniana podróż do świata muzyki z dwiema atrakcyjnymi, żywiołowymi i spontanicznymi dziewczynami którym obce są rutyna i nuda...

Reklama

 

Próbka ich możliwości na www.kasia-paula.pl/audio.php



Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości