Reklama

Ambasador dziękuje burmistrzowi

Urząd Miasta w Sochaczewie
15/10/2012 23:16

Od niemal dwóch lat trwa współpraca sochaczewskiego Urzędu Miejskiego z ambasadą Ekwadoru w Warszawie. Za nami już kilka wizyt reprezentantów ambasady, wspólne wystawy fotograficzne, koncerty zespołów, prezentacja egzotycznych dla Polaków smakołyków ekwadorskiej kuchni.

Współpraca rozpoczęła się w ub. roku od występu grupy The Perumanta na jednej z plenerowych imprez Sochaczewskiego Lata 2011. Potem był wyjątkowy koncert baletu Quitus w MOK w Chodakowie połączony z wystawą fotograficzną Kontrasty Ekwadoru, a ostatnio występ Baletu Folklorystycznego Americamanta.

Reklama

W ostatnich dniach ambasador Ekwadoru w Polsce Fabian Valdivieso przesłał na ręce burmistrza Piotra Osieckiego podziękowania za pomoc w organizacji występu tej formacji. W załączeniu ich pełna treść.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości