Reklama

Deepspot dla każdego - w Mszczonowie powstał największy basen dla nurków

29/11/2020 14:21

Mszczonów może pochwalić się kolejną inwestycją. Jest to Deepspot, najgłębszy basen dla nurków. To jednak enklawa dla wybranych, a miejsce w którym każdy może spróbować swoich sił. 

 

Po Termach Mszczonowskich i Suntago przyszedł czas na kolejną inwestycję. Mieszkańcy Sochaczewa mogą tam dojechać już w zaledwie 30 minut. Atrakcja z pewnością godna polecenia. 

 

Dla najbardziej doświadczonych basen oferuje nurkowanie do 45 metrów, na całej jego głębokości woda sięga 34 stopni Celsjusza. Jeśli nie jesteś pewien czy chcesz skorzystać z nurkowania możesz zobaczyć jak robią to inni wchodząc w tunel dla zwiedzających. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę internetową, która w prosty sposób poprowadzi nas przez proces wyboru i dostosuje do naszych umiejętności. 

Reklama

 

Nurkowanie przeznaczone jest już dla chętnych od 10 roku życia, oczywiście za zgodą rodzica. Pierwsze zejście pod wodę trwa do 5 min. Na spore atrakcje mogą liczyć także doświadczeni nurkowie oraz osoby chcące zrobić kursy nurkowania.

 

Jest to już kolejna atrakcja, która może zainteresować mieszkańców Sochaczewa, choć uprzedzamy, że obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i rezerwacje należy dokonywać z wyprzedzeniem. Koszt jest uzależniony od wyboru, jednak jest atrakcja z kwotą powyżej 300 zł. 

Reklama

 

Foto - Deepspot FB film. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wanda - niezalogowany 2020-11-29 17:57:33

    I co z tego jak i tak pewnie zamknięte!!!! Jak wszystko zresztą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • buuu - niezalogowany 2020-11-29 19:21:22

    co pisi ryju kłuje w gały, że tam mają a Sochaczew pod waszymi rządami zdycha i tonie w długach

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    www - niezalogowany 2020-11-29 18:13:34

    A u nas za to będzie więcej kościołów. I nasz Jezusek i Maryjka się cieszą, bo Pleban jest Panem, a Wójt tanczy jak mu zagrają.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama