Mszczonów może pochwalić się kolejną inwestycją. Jest to Deepspot, najgłębszy basen dla nurków. To jednak enklawa dla wybranych, a miejsce w którym każdy może spróbować swoich sił.
Po Termach Mszczonowskich i Suntago przyszedł czas na kolejną inwestycję. Mieszkańcy Sochaczewa mogą tam dojechać już w zaledwie 30 minut. Atrakcja z pewnością godna polecenia.
Dla najbardziej doświadczonych basen oferuje nurkowanie do 45 metrów, na całej jego głębokości woda sięga 34 stopni Celsjusza. Jeśli nie jesteś pewien czy chcesz skorzystać z nurkowania możesz zobaczyć jak robią to inni wchodząc w tunel dla zwiedzających. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę internetową, która w prosty sposób poprowadzi nas przez proces wyboru i dostosuje do naszych umiejętności.
Nurkowanie przeznaczone jest już dla chętnych od 10 roku życia, oczywiście za zgodą rodzica. Pierwsze zejście pod wodę trwa do 5 min. Na spore atrakcje mogą liczyć także doświadczeni nurkowie oraz osoby chcące zrobić kursy nurkowania.
Jest to już kolejna atrakcja, która może zainteresować mieszkańców Sochaczewa, choć uprzedzamy, że obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i rezerwacje należy dokonywać z wyprzedzeniem. Koszt jest uzależniony od wyboru, jednak jest atrakcja z kwotą powyżej 300 zł.
Foto - Deepspot FB film.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I co z tego jak i tak pewnie zamknięte!!!! Jak wszystko zresztą
co pisi ryju kłuje w gały, że tam mają a Sochaczew pod waszymi rządami zdycha i tonie w długach
A u nas za to będzie więcej kościołów. I nasz Jezusek i Maryjka się cieszą, bo Pleban jest Panem, a Wójt tanczy jak mu zagrają.
w Socho tez jest deepspot , Osiecki potrafi coraz głębiej nurkować w kieszeniach mieszkańców - z roku na rok coraz lepszy rekord zejścia - szkoda ze jest to zabawa tylko dla wybranych - ciekawe jakie atrakcje przygotuje nam w 2021.
Super, cieszę się, że moje miasto rodzinne się rozwija. A, sorry, to Mszczonów. U nas jest zasyfiały basen z zasyfiałą sauną gdzie można sobie w spokoju golnąć Żuberka słuchając disco-polo. Przynajmniej po basenie będzie można iść niedługo do kościoła wyspowiadać się z grzechu płacenia pieniędzy na te pożal-się-boże atrakcje.
Sochaczew będzie się chwalił nowym kosciolem????
Czy ktoś z Was korzystał z nurkowania w Deepspocie wraz z instruktorem ? Warto ?
I co z tego jak i tak pewnie zamknięte!!!! Jak wszystko zresztą
co pisi ryju kłuje w gały, że tam mają a Sochaczew pod waszymi rządami zdycha i tonie w długach
A u nas za to będzie więcej kościołów. I nasz Jezusek i Maryjka się cieszą, bo Pleban jest Panem, a Wójt tanczy jak mu zagrają.