Jak ustaliliśmy 27 maja przed południem trzech uczniów Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie zatruło się, najprawdopodobniej dopalaczami. Policja o zdarzeniu został poinformowana około godz. 11.00 Według funkcjonariuszy, trzech nastolatków wyszło poza teren szkoły. Kiedy wrócili przed budynek źle się poczuli.
Więcej pod linkiem
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze