Reklama

Gratulacje dla policjantów

Urząd Miasta w Sochaczewie
30/07/2012 11:32

W piątek, w MOK Chopina 101, odbyły się uroczystości z okazji święta policji. W imieniu burmistrza Piotra Osieckiego życzenia i gratulacje składał całej formacji wiceburmistrz S. Wachowski. Przekazał on na ręce Komendanta Powiatowego list gratulacyjny o następującej treści

93 lata temu powołano do życia Policję Państwową, formację odpowiedzialną za szeroko rozumiane bezpieczeństwo obywateli. W tym wyjątkowym dniu pragnę wyrazić swoje uznanie dla Państwa codziennej, systematycznej pracy. Działania podejmowane przez całą kadrę KPP zapewniają mieszkańcom miasta i okolicznych gmin poczucie bezpieczeństwa, budują przekonanie o skuteczności i konsekwencji w ściganiu sprawców przestępstw.

Reklama

Policja może odnotować na swym koncie wiele sukcesów, a jednym z nich jest budowa zaufania obywateli do państwa i reprezentujących to państwo struktur. Dziś odnowiona Policja Państwowa cieszy się uznaniem i zaufaniem obywateli.

Pragnę zaznaczyć, że współpraca naszego samorządu i policji układa się bardzo dobrze. Systematycznie zwiększamy środki na poprawę bezpieczeństwa i wspieramy KPP w jej działaniach, dlatego wierzę, że rok 2012 przyniesie przełom w staraniach o budowę nowej siedziby KPP w Sochaczewie, dzięki czemu znacząco poprawią się warunki pracy i obsługi interesantów.

Reklama

Wszystkim funkcjonariuszom życzę dobrych wyników w pracy i satysfakcji z wykonywanych zadań. Grupie wyróżnionych gratuluję awansów na wyższe stopnie.

Z upoważnienia Burmistrza Sochaczewa,

z-ca Stanisław Wachowski

 

Sochaczew, dnia 27 lipca 2012 r.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości