Radni Rady Miejskiej Sochaczew, dnia 10 czerwca 2022 roku
w Sochaczewie
Pan
Sylwester Kaczmarek
Przewodniczący
Rady Miejskiej w Sochaczewie
Na podstawie art. 13 ust. 4 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559, 583, 1005, 1079.) składamy:
WNIOSEK O ODWOŁANIE Z FUNKCJI PRZEWODNICZACEGO RADY MIEJSKIEJ W SOCHACZEWIE
Radnego Sylwestra Kaczmarka
UZASADNIENIE
Przewodniczący Rady Miejskiej w Sochaczewie, Pan Sylwester Kaczmarek dopuścił się, w dniu 8 czerwca 2022 r. karygodnego zachowania tuż przed spotkaniem wyborczym przewodniczącego partii PIS z mieszkańcami Sochaczewa. W wyniku swojego zachowania Pan Sylwester Kaczmarek kompletnie skompromitował się, przez co stracił wiarygodność i zaufanie do pełnienia zaszczytnej funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sochaczewie. Dodatkowo w wyniku publikacji medialnych, przyczynił się do deprecjacji wizerunku miasta Sochaczewa i jego mieszkańców. Niemal wszystkie ogólnopolskie serwisy telewizyjne odtwarzały video z tego wydarzenia z drwiącym i sarkastycznym komentarzem. Informacja ta, również z ironicznym komentarzem, była podawana także w wielu ogólnopolskich serwisach radiowych.
Dotychczasowe zachowanie przewodniczącego podczas prowadzenia obrad sesji jest nie do przyjęcia. Złośliwe komentowanie wypowiedzi radnych, ocenianie ich pracy, obrażanie i wręcz napastliwy stosunek do radnych mających odmienne zdanie nie sprzyja konsolidacji radnych, a wręcz przeciwnie, prowadzi do jeszcze większych podziałów. Takie zachowanie przewodniczącego podważa powagę sprawowanej funkcji, godzi w powagę pełnionego stanowiska i pozbawia zaufania niezbędnego do sprawowania tak ważnej funkcji społecznej.
Wniosek został podpiasany przez 9 radnych: Robert Błaszczyk, Jolanta Kulpa-Szczepaniak, Adam Kloch, Andrzej Kuśmirek, Zofia Denisiewicz,Janusz Bąbała, Marek Gołkowski,Alicja Korkosz, Jacek Krzemiński.
Wniosek wraz z wnioskiem o zwolanie sesji nadzwyczajnej i kompletem niezbędnych dokumentów zostanie złozony w Biurze Rady Miejskiej .w poniedziałek 13 czerwca 2022 r.
W imieniu w/w Radnych
radna Rady Miejskiej w Sochaczewie Jolanta Kulpa-Szczepaniak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wynik głosowania to: za odwołaniem 9, przeciw 12. No i po co to.
Ten kaczmarek. nigdy nie powinien zostac radnym w miescie ani w zadnrej gminie....to jest gosciu dobry do kabaretu..ANI MRU MRU....to blazen .
@Walery - dobrze określiłeś, błazen
Sochaczew to Szopen...mazurki Szopena...Zelazowa Wola....Brochow....nieee gucko prawda...teraz najbardziej znany to....KACZMAREK...a nie Szopen... ie jego mazutki i nie Zelazowa Wola....PAN KACZMAREK NASZA SOCHACZEWSKA LALKA
Wieczny odpoczynek racz PiS - owi dać już Panie Jezu. Amen.
Wybory się zbliżają a ta opozycja do tej pory spała i jest najgorszą jaka była od 89 roku.
A PO TO, ZE WSZYSCY W POLSCE SIE Z NAS TERAZ ŚMIEJĄ !!! I DRWIA ,ZE WRÓCIŁA DO SOCHACZEWA KOMUNA !!!LUDZIE SIBIE PRZESYŁAJĄ MEMY I FILMIKI Z TEGO SPOTKANIA TOWARZYSZY PISDOWLADZY ZE SWOIM WODZEM...A NAM JEST WSTYD!!!! BO WIEKSZOSC Z NAS MIESZKANCOW NIGDY NIE NALEŻELIŚMY I NIE NALEŻYMY DO TEJ ICH PARTII!!!NAJPIERW BYLY WPADKI W COVIDZIE W MEDIACH ZE STAROŚCINA I SZPITALEM,POTEM MAŁECKI PRZYWOZIŁ KARTONY Z BYKAMI I ROZDAWAŁ SWOIM PO LINII PARTII,A TERAZ TEN WYSKOCZYŁ Z TEKSTEM JAK ZA KOMUNY.DOSYC JUZ MOZE NASZEGO OŚMIESZANIA I UPADLANIA MIESZKANCOW !!BO DO WLADZY TRZEBA DOROSNĄĆ....
Mieszkańcu, po to, żeby ludzie dokonywali rozsądnych wyborów, a nie liczyli naiwnie, że późniejsze referendum lub rozsądek radnych wystarczy do naprawy zła. Powodów do złożenia wniosku o odwołanie tego przewodniczącego było już w obecnej kadencji samorządu miejskiego wiele, ale radni opozycji złożyli go teraz, kiedy opinia publiczna jednoznacznie krytycznie oceniła kompromitującą postawę funkcyjnego radnego miejskiego. Pan przewodniczący zapomniał najwidoczniej, że reprezentuje całą społeczność miejską, a nie tylko partyjny aktyw, którym postanowił dyrygować ignorując obecność kamer i dziennikarzy. Niestety taka frywolność jest marką obecnej koalicji miejsko-powiatowej, która naśladuje wzorce parlamentarne. W obu samorządach dyrygują i rządzą podobni ludzie, mający usta pełne frazesów wypowiadanych z tupetem i kompletnym ignorowaniem manier. Co im kto zrobi, jeśli za plecami mają większość interesownych i karnie głosujących 12 czy 13 radnych? Mimo to, ten wniosek jest słusznym protestem! Radni opozycyjni nie mogą też milczeć i być obojętni na reakcję mieszkańców protestujących na ulicy i w mediach społecznościowych.
A Ty "z przykrością - niezalogowany" jesteś w opozycji, czy preferujesz model władzy a'la pis. Jeśli czujesz się opozycją to miej pretensję przede wszystkim do siebie - pewnie Ty nic nie robiłeś. Jeśli wolisz pis, to co cię obchodzi opozycja? A jeśli ni to, ni tamto to miej na uwadze, że rozkroku stać można, ale donikąd się nie zajdzie.
Popieram. Wstyd na cala Polskę :/
Jak za Gierka
Na cały świat
Dla partii Kaczynskiego to....pozyteczny idiota.Dla miasta Sochaczewa ..blazen.Dla miejskiego samorzadu to....czlowiek skonczony.
Pewny kandydat na Burmistrza.
no to będą jaja na cały świat a Julinek przeniosą do Socho.
Po co to gdybać, wiadomo jest od dawna że politycy nie mają wstydu.
On sobie zaskarbil u Kaczynskiego?...wszelkie laski zeby zostac burmistrzem grodu Sochaczew...nikt tak dobrze nie rozumie potrzeb prezesa partii rzadzacej i sadzacej...takie otwarte I odwazne zachowania ludzi partii rzadzacej...on ma teraz przyszlosc polityczna...on jest juz oberburmistrzem...on juz jest WIELKI.
jaki z niego polityk, to taki smętny, zbankrutoany frustrat który za rok będzie już historią niechlubną tego miasta.
Słabe to uzasadnienie. Składamy wniosek, bo wszystkie media piszą? To równie mechaniczne, co działania pana Kaczmarka.
Czytałeś do końca? Ośmieszenie Sochaczewa na cały kraj tylko przelało czarę goryczy. Głównym powodem jest chamstwo Kaczmarka na każdej sesji
pis ośmiesza Polskę codziennie w oczach światowej opinii i robi to z premedytacją.
Jezdem wszcząśnieta. Kiedy najbliższa sesja? Wrzesień,? Wy zamiast pisać te zbdety zaglosowalibyscie za darmowymi przejazdami ZKM a tu czytam że PO i bezpartyjni byli PRZECIW.
Ty nie vzytaj kłamstw Kaczmarka tylko wejdź na stronę urzędu i zobacz wyniki głosowania. Wszyscy radni byli za
Wszcząsnięta ? A co to takiego ? Ja jestem wstrząśnięty że wszystko chcecie za darmo.
Mną też "wszcząsło", jak przeczytałem twój wpis. Szkoła a nie internet dla ciebie!
Pisać na Berdyczów! Opozycja ma 9 głosów więc odwołać to sobie może wspólne piwo w knajpie. Ja pytam dlaczego byliście PRZECIW darmowym przejazdom autobusami?!
I to jest myślenie betonu PIS... "darmowe" to nie sa bo sa bo będa finansowane z budzetu miasta i rosnacego długu. Bez rewolucji w funkcjonowaniu ZKM to jest przepalanie pieniędzy (najpierw polityka transportowa rodem z XXI wieku potem decyzje) . Kierunek jest słuszny ale realizacja to tylko puste hasła działające na beton wyborczy "oni dali darmo"
Bilet miesięczny ze zniżką 15% Karta Mieszkańca : Normalny 40,80zł, ulgowy - 20,40zł
Bilet miesięczny ze zniżką 15% Karta Mieszkańca : Normalny 40,80zł, ulgowy - 20,40zł
Opłaca się kupić bilet miesięczny, aby nie jeździć samochodem, bo paliwo już jest po prawie 9 zł, a jeszcze w lutym był po 5 zł. Dojazd do sklepu samochodem może kosztować ponad 10 zł (paliwo). Tym się zajmijcie !!!! Ceny paliwa niedługo mają być po 10 zł. SKANDAL !!! Drożyzna w sklepach szczególnie żywność, inflacja już 14% i cały czas idzie w górę, drogi opał na zimę, wprowadziliście chrust plus , gigantyczny wzrost rat kredytów. TO SĄ WASZE DOKONANIA. TO SĄ DOKONANIA RZĄDU PiS, który rządzi w Polsce od 2015r., czyli 7 lat. Ja Wam już podziękuję. Dosyć nieudolność rządów PiS. Głosowałem na PiS i żałuję tego teraz. Wieczny odpoczynek raczej PiSowi dać Panie. AMEN. mieszkanka Sochaczewa
Chciałam jeszcze dodać. Premier Mateusz Morawiecki z rządzącej partii PiS (od 2015) powiedział, że ludzie mają PRACOWAĆ ZA MISKĘ RYŻU i wprowadza to już w życie.
Proszę nie słuchać kłamstw Kaczmarka tylko sprawdzić wyniki głosowania. Wszyscy radni byli za
a dlatego kmiocie, że tfu..j pan i władca w dwóch osobach zadłużyli miasto na niewyobrażalną kwotę i czas najwyższy skończyć z rozdawnictwem, plusami i malwersacjami pisu i koalicjantów, przez was Polska jest bankrutem.
Nie ma nic darmowego kobieto...za wszystko trzeba placic...ktos ci kit wciska z bliska a ty zjadasz to co ci wciskajs.
Jak można głosować przeciw? No ładnie!
Śmiech na sali! Teraz wnioski składa.sie do mediów a dopiero po trzech dniach tam gdzie trzeba. Cyrk. Brawo Robert. Brawo Jolanta. Najbardziej smutna jest postawa pani radnej nauczycielki sp6. Kiedyś myślałam że nauczyciel ma intuicję swój rozum ...no cóż
Chyba mnie z kimś pomyliłaś Elżbieto:) Nigdy nie pracowałam w sp6.Pozdrawiam
JKS jakie to ma znaczenie jaka szkoła? Nauczyciel to nauczyciel? Kiedyś już pisałem: żeby pani z taką pasją uczyła matematyki w 80 jak działa pani jako radna byłaby większa korzyść... Ale szum wokół swojej osoby lubiła pani robić zawsze
Paweł, nie zmieniaj tematu. Opozycja jest niestety w mniejszości u nas, więc siłę przebicia mają średnią. Jestem jednak całym sercem za tym co robi pani JKS. Myślę, że połowa Sochaczewian się wstydzi, z kim nie porozmawiam, to łapie się za głowę, bo taki wstyd. Trzeba reagować, bo ile można to znosić.
Pamiętaj że jest jeszcze druga połowa która widzi to inaczej... Znam osobiście kilka osób z tych co się pod tym wnioskiem podpisały i nie chciałbym żeby oni mieli rządzić...
Paweł przecież ciebie matematyki by nie nauczyli nawet Einstein i Tesla razem.
Elzbieto....ta pani nie byla nigdy w SP 6....mylisz ludzi albo cynicznie klamiesz ...tez ludzi.
POPIERAM WNIOSEK PANI RADNEJ JKS BO ZACHOWANIE KACZMARKA GODZI W DOBRE IMIE WSZYSTKICH MIESZKANCOW MIASTA !!!W ZASADZIE STRACIŁ ON I PIS MANDAT DO ZARZADZANIA MIASTA I PANSTWEM. DOBRZE ZE SA JESZCZE RADNI KTORZY REAGUJĄ NA GŁUPOTĘ I WIDZA BANKRUCTWO TEGO MIASTA .
Żałosne to wszystko, pajaca przywieźli a lizusy skakali jak pazie a najbardziej ministrant powiatowy. Rzygać już się chce na to wszystko. Smutne to że tak zrujnowali nasz kraj.
POOIERAM TO KOLEGO W CZLOSCI JEST TO DLA NAS OBYWATRELI SOCHACZEWA OBRAZA NA CALA POLSKA JA NIE ROZUMIE TYCH PODLIZUCHOW PIS-U JAK ONI SIE SPRZEDALI HANBA HANBA
Dla mini stranta z Sochaczewa pierwszy po bogu....to jego bozek..Kaczynski ...on mu ustala gaze...on mu ustala stawki..jego przelozony z lewej do prawej .. nogawki .
Całe szczęście że wielu mieszkańców zgotowało dewiantowi z Żoliborza godne powitanie. Pan Kaczmarek pokazał jak to wszystko od kuchni wygląda a że wyszło jak wyszło.. W Sochaczewie Pisowskich miernot nie brakuje , to nawet po twarzach można poznać ten obłęd.
Wyraznie widac to na twarzach mieszkancow Sochaczewa...zapyziale miasteczko nad Bzura...geby wykrzywione po alkoholach. Brud i smrod...widac tych pierwszego sortu I tych gorszego sortu.ktorzy jednak sa us iechnieci..Bruce I
Każdy wyznawca PISU wyryte ma to na twarzy!! Wystarczy spojrzeć na MIEJSKIEGO KAOWCA!
Znałem ojca Kaczmarka i brata , ale oni nigdy takie błazendy by nie zrobili . Blazen , za koryto zrobił z siebie debila , ale nie tylko jego sprawa , przede wszystkim środowiska jegowyborców . Co negatywnie rzutuje na nasze miasto .
nie zrobił tylko on jest........w domyśle
Zawsze miałem tego gościa za porządnego człowieka? Zastanawiam się? Co mu się stało?
Przypowieści Salomona - Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha. (czytaj miedzy wierszami, może to koniec rządów jego partii)
Panie kaowiec może czas wrócić do korzeni? https://e-sochaczew.pl/ogloszenie/293559
Ośmieszył Sochaczew na całą Polskę.
To obecny burmistrz ma godnego następcę.
problem z takimi idiotami jest w wyborach. Głosowanie na partyjnych działaczy powoduje ze rada miasta ma w D&*(^ swoje miasto jak partia wyda decyzje to zagłosują nawet za likwidacja miasta i Sochaczewa pod partyjny Kosmodrom im. Lecha. Nigdy nie głosujcie na partie ogólnopolskie w wyborach do rady miasta.
Sam powinien odejsc a nie jeszcze głosowania robic ,osmieszył miasto mieszkanców i jeszcze co może mu dac odprawe.
Jak nie my to kto? Cytując słowa znanego na całą Polskę wodzireja.... Każdy inny, kto wie co to godność
głupotą i tępotą nie było zachowanie przewodniczącego na sali, swoją indolencję w zarządzaniu pokazał przywożąc na spotkanie stado baranów których trzeba było uczyć,instruować ,zamiast nająć wytrenowanych bojowników,obeznanych z procedurami aplauzu,zaprawionych w bojach.A członkom rady przypomnę-był jeden taki minister który za złe słowa pracownicy poczty o sytuacji w kraju-kazał ją zwolnić , potem sam Prezes kazał mu spadać na szczaw. Tak że zastanówcie się czy warto trzymać i bronić takiego kolegę partyjnego,tępego nadgorliwca,klakiera. Trzeba było nająć Piotra Rubika
EDIT do wpisu o ministrze Cieślaku, który chciał wylać kobietę z pracy a sam wyleciał
Po co uczyć, przecież PiS to najmądrzejsi ludzie i powinni wiedzieć jak się zachować ... a jednak zawiedli. Niech się Sochaczew zastanowi następnym razem nad swoim wyborem i nie będzie musiał się wstydzić.
Brawo Radni i tak trzymać! Arogancja Władzy!
Nie głosujcie na nikogo z PiS, na żadną osobę z PiS. Nie będą mieli większości w samorządach, w sejmie i senacie. Nie będą rządzić. To proste.
Bedą żądzić bedą.
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ PiS - OWI DAĆ PANIE JEZU . AMEN
oni tak rządzą jak ty piszesz
popieram wniosek, ten człowiek nigdy nie powienien pełnić tej funkcji kompromitacja na całą Polskę
Czy Sochaczew jest PiSowy…?
Niestety tak. W ostatnich wyborach miał zdecydowaną większość PIs. Dla tego trudno się dziwić tej kompromitacji. Winni są ci co głosowali na Pis a nie ten radny. Z góry wiadomo było że przewodniczącym będzie największy pajac i lizus. Ta partia zawsze tak funkcjonuje. Winni są mieszkańcy Sochaczewa Teraz będą znani w całej Polsce
tak 52 procent mieszkancow to popierajacy 500 plus 13 14 bo to sa emeryci i rodziny ktorych takie zachety mobilizuja do popierania ja nigdy nie pobieralem darmowego 500 pls i dzieci wychowalem teraz to rozdawnictwo zobowiazuje bo jak sie bierze to trza popierac pani WITEK powiedziala w tvp nawet to prrzekazalo smutne to ze wladza przekupstwem buduje kraj
OLAG !!TA WLADZA NIE BUDUJE PRZEKUPSTWEM KRAJ !!TA WLADZA PRZEKUPSTWEM I ROZBUCHANYM ROZDAWNICTWEM I SOCJALEM TEN KRAJ RUJNUJE I PROWADZI DO BANKRUCTWA !!BO DOBROBYT PAŃSTW BIERZE SIE Z CIEZKIEJ PRACY LUDZKICH RAK !!A NIE Z OBIECANEK -CACANEK I DRUKOWANIA PUSTEGO PIENIĄDZA PRZEZ DRUKARKĘ GLAPINSKIEGO .DLATEGO WSZYSCY ONI STANĄ PRZED NARODOWYM TRYBUNAŁEM STANU NA CZELE Z KACZYNSKIM ,ZA TO, CO TEN STARY POSTKOMUNISTYCZNY EMERYT KTÓREMU (ZRESZTA KLER ZRYL BERET )ZROBIL Z KRAJEM.
Trzeba chodzić na wybory, wtedy byś wiedział.
Trzeba chodzić na wybory ... wtedy byś wiedział.
nie, jest agencją strasznych braci i sióstr.
Ten wniosek przelał tylko czare goryczy - Pan Kaczmarek , to cham, prostak i dno intelektualne ! Nigdy nie powinien zostać Przewodniczącym Rady Miasta , ale w PiSie im większy cham i prostak, tym większą robi karierę. "SYLWESTER, SYLWESTER ,SYLWESTER " , "BO JAK NIE MY TO KTO......"
To raczej mieszkańcy powinni głosować a nie rada, bo tam to swojego obronią. W kilka chwil przegoniliśmy Radom. Sorki za mema, ale tak nas widzą w Polsce, dzięki tej kre...rze. Myślę, że sam Jarosław go pogoni ;))
Wniosek jak najbardziej popieram. Kompromitacja na cały kraj. Sochaczew będzie się kojarzył się np.z takim Świdnikiem. Ale niestety Sochaczew to pisowskie miasto i wniosek na pewno nie przejdzie.
Takich wybieramy w wyborach osobników. Jeśli wam nie pasują, to nie głosujcie na nikogo z PiS do samorządu. Nie będą rządzić w mieście i powiecie.
sochaczew, sochaczew, jarosław, jaroslaw, zwyciężymy, zwyciężymy - pincset, pincset, chrust, chrust , program 5 - 10 - 15 - hahahahaha nigdy nie myślałem, że Sochaczew zostanie miastem pis..........ów,
pragnę przesłać mojej kochanej pis i wszystkim członkom i fanom tej partii serdeczne pozdrowienia w ich ulubionym dialekcie, szacunek i podziw uuuuu aaaa łyyyy eeeee łłyyyyy aaaa eeeeeł łyyyyyyy.
Syl-we-ster! Syl-we-ster!
zielonowłosa ?
Zielonowlosa to dyrektotka PUPu
znalazłam zdjęcie z dzisiejszego protestu CPK, na grubo
Nie wiem co musiałoby się w tym mieście stać aby wyznawcy pisu dojrzeli błędy Kaczmarka . To ,ze kaczmarek to prostak to wszyscy widzieliśmy , to ,że facet nie ma honoru tez wiemy . Panie Kaczyński czy w/g Pana takie nic jak jak ten krzyczący piekarz przysparza Panu wyborców , chyba nie . Jedyne wyjście to pozbycie się chama i obłudnika i to wtedy doda Panu splendoru.
TAK TO JEST, JAK STAWIA SIE NIE NA SPRAWDZONYCH I WYKSZTALCONYCH MENAGEROW OD ZARZADZANIA A NA BANKRUTÓW BIZNESOWYCH BEZ WIEDZY I DOSWIADZCZENIA ...
:))
Smutne ale prawdziwe. Ale niestety nasze dzieci i wnuki za wszystko co PIS rozwali zapłacą bardzo drogo. Znów będzie potrzeba całej dekady aby odbudować kraj
Znając większość w radzie to wodzireja Kaczmarka nie odwołają. Oczywiście takiej podwórkowej kapeli to nie widziałem. No może w latach 70 i 80 Orkiestrę z Chmielnej. Na przyszłość to proponuję złoty mikrofon dla Przewodniczącego Kaczmarka. Ewentualnie etat wodzireja na koncertach Disco Polo.
W punkt. Etat wodzireja na różne miejskie imprezy ;)
I ile macie głosów państwo radni chcący odwołać przewodniczącego? W porywach do 9. Czyli urządzacie sobie przedwyborczą szopkę na koszt mieszkańców miasta. Serio nie macie przed sobą poważniejszych zadań?
Niech odwołują. Jestem ZA.
Jeśli w samorządzie zasiądą ludzie po zawodówkach to nie ma się co dziwić na zachowanie Kaczmarka. Brak kultury za to buta i chamstwo na porządku dziennym. Wystarczy spojrzeć na jego wygląd. Prostak i burak. Tacy decydują o losach miasta. Sochaczew zamiast się rozwijać to się zwija. Teraz cała Polska się z nas śmieje. Kabarety mają polewkę. W pracy wstyd się przyznać że się jest z Sochaczewa. Do tego doprowadziły rządy partii PIS w mieście. Pycha krąży przed upadkiem Panie Kaczmarek. Wreszcie pan się doigrał. Zasłużenie zresztą. Żenada.
Niestety w ostatnich wyborach większość głosowała na Pis w Sochaczewie. Teraz są tego skutki
Wstyd na całą Polskę przez ten cyrk. Niech lepiej chleb piecze.
Tylu piszących de..li to można znaleźć tylko w Sochaczewie.
JANKIEL!!!SADZISZ INNYCH WEDLUG SIEBIE ???NIE OBRAZAJ NAS TU, BO JUZ NAM JEST WSTYD NA CALY KRAJ ZA TE CYRKI PISDOWLADZY I JEJ KUNDLI.
Jankiel to pewnie z rodziny tego komedianta więc wszystko jasne.
Wsc na rejestracji będzie rozpoznawalne w całej Polsce i będzie symbolem wstydu. Czytam te komentarze na temat darmowych przejazdów ludzie o czym wy mówicie utrzymanie Lini będzie nadal kosztowało tak samo pieniądze będą z budżetu miasta a budżet miasta to nasze wspólne pieniądze które w większości pochodzą od osób które starają się coś zrobić prowadzą własne biznesy płacą podatki. Więc jest to kolejny krok żeby średnia klasa utrzymywała nygusów, którym się wszystko należy. Na ile zapracujesz na tyle cie stać. Wracamy do czystego socjalizmu. To jest dramat.
Ten radny zrobil w 10 minut taka promocje miasta jak zaden wydzial do spraw promocji...zrobil to tylko w ramach diety radnego....a ile tej diety on pobiera to nie wiem Mozna???Mozna!!!Tylko w taki wystrzalowy sposob mozna wypromowac Sochaczew...zero gadzetow..zero banerow.. wystarczy kilku takich frajerow. ...
KTO NIE MA MIEDZI TEN W DOMU SIEDZI!!mowi polskie przyslowie ..a autobusy musza zarobic na prad..benzene. I NA PENSJE KIEROWCY.Za darmo tylko boli gardlo!!!hardly......
Wandzia, obciach na całą Polskę to nie promocja. Jesteśmy postrzegani jako społeczność wazeliniarzy, bezkrytycznych i bezwolnych, gotowych do powtarzania idiotyzmów w celu zasymulowania "entuzjazmu". Ja wiem, że nie wszyscy sochaczewianie dają się zuniformizować do tego formatu, ale tym bardziej jest to bolesne, że przez taką "sławę" wśród normalnych ludzi mówienie, że jest się z Sochaczewa zbudza lekki uśmiech - "a to tam, gdzie wchodzi prezes a my ..... Jarosław. Jarosław"
https://youtu.be/DDNsSjELUdA Polecam obejrzeć dzisiejszybko program w radiu ZET Andrzeja Stankiewicz. Rozmowy o sytuacji w kraju esencjonalne 56 min.
Też poruszyli temat Sochaczewa
proponuję zakończyć tę dyskusję oceniającą Kaczmarka. Nie jest tego wart.
Glosujcie więc na komuchów i innych POpaprancow ,a wtedy będzie aborcja na życzenie,eutanazja na życzenie i wszelkie dobro na życzenie.
Co jest złego w aborcji i eutanazji? To wolność i wybór.
najwięcej do powiedzenia w sprawie aborcji mają przekwitłe damy,kościelni spece od wszystkiego,a przeciwko tabletkom"dzień po" protestują faceci biorący tabletki "trzy godziny przed"
do Marynka
To tylko wybor kobiety a nie politykow z pislamu czy innego rzadzenia...to ona bedzie rodzic..to jej zagrozone jest zycie...to jej ode rano wybor I podjecie decyzji...to ona bedzie musiala wychowywac a panstwo pozbawia takie przypadki wsparcia a jezeli jest to grosze .Zaden polityk nie ma prawa decydowac o lousiest kobiety ..zwlaszcza taki polityk ktory nie widzial rozebranej kobiety ..nie mial nigdy kobiety i nie kochal kobiety.
Najwiecej komuchow teraz jest w partii wodza Kaczynskiego...przefarbowali sie bardzo szybko i wskoczykli na lepsze stanowiska I bardziej platner...bo system jako system skonczy sie w 89 roku ubieglego wieku.
Wolę eutanazję i aborcję niż zakłamany katolicym w którym księża mówią że to jest źle a sami tak robią.
Sochaczewski przypał w TVN Fakty - https://streamable.com/pbudur?fbclid=IwAR1c9Cd5vQVlU4GNgn_1_oIciD4dYiNUUOOeiyPzewUPjgbJ0PK8K9wzJhw.
Dla mnie autorytetem nie jest osoba ,która ogłasza tzw.wolnosc sumienia w kwestii życia lub śmierci.Jako pielęgniarka wiem o czym mówię.
Teraz to Kaczmarek ma FEJM. Widać, że Sochaczew to bastion Pis. Możecie mu naskoczyć na kant ch... Przy takiej opozycji PIS na 90% wygra wybory (w Sochaczewie) Obudziła się Pani Kulpa, dramat.
Tak jest Kaczmarek ma olbrzymi negatywny FEJM, sam na to zapracował.Gdyby w Sochaczewie 90 % mieszkańców popierało pis, to w radzie miejskiej nie byłoby tylko 6 radnych z pis na 21:)
napisałem że pis wygra na 90% a nie że tyle procent popiera pis. Opozycja jest do D..y nic ale to nic nie robą. Są gorsi od pisiorów. Najgorsza opozycja od lat.
Dokumenty zostały złożone teraz wszystko zależy od Radnych
zapewne zostanie odwołany. Pan jest chyba niepoważny. Bicie piany i tyle.
Jeśli to do mnie się tyczy to proszę nie przekręcać mojego nazwiska ja nazywam się KLOCH a jeśli chodzi o odwołanie to wszystko się może zdarzyć może niektórzy Radni zaczną myśleć
Kaczmarek ośmieszył nie tylko siebie, ale przede wszystkim Sochaczew i jego mieszkańców wraz z burmistrzem Osieckim. Ciekawe czy radni z SFS obronią swojego burmistrza i zagłosują za odwołaniem Kaczmarka?.
Czuje się obrażony przez "Jankiel" Czytając te wszystkie wpisy nikt nikogo nie obraża. To są poprostu ludzkie wypowiedzi i frustrację. Jak można kogoś obrażać od "debili" Uważam że kto w ogóle stara się pisać w ten sposób sam nie jest normalny. Jeśli chodzi o Przewodniczącego Rady to sam się zbłaźnił pełniąc takie stanowisko nie powinien w ten sposób się zachowywać. Trochę powagi.
Zamiast wymysleć coś sensownego to zajmujecie się głupotami które nie mają żadnych szans. Wymyślcie coś żeby ludzie za wami poszli a nie... tyle lat minęło a wy dalej straszycie pisem. Nie zauważyliście ze to nie przynosi efektów. Chyba ze tak samo zacofani jak pisiory jesteście.
Wynik głosowania to: za odwołaniem 9, przeciw 12. No i po co to.
Ten kaczmarek. nigdy nie powinien zostac radnym w miescie ani w zadnrej gminie....to jest gosciu dobry do kabaretu..ANI MRU MRU....to blazen .
@Walery - dobrze określiłeś, błazen