Kino Odeon wzbudza wiele emocji. W dniu 25 stycznia odbyły się inaugurujące projekcje filmów. Dwie sale wypełnione widzami. Sprawdziliśmy jakie wrażenia mają goście. Czy sale spełniają oczekiwania, jak ogląda się film w nowoczesnych fotelach oraz najważniejsze, czy goście po pierwszym seansie mają ochotę wrócić do kina Odeon?
Zapraszamy do relacji oraz do zapoznania się z opiniami pierwszych gości.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Przestań bo zaraz komentarze załapią bloka :-)
spoko luz,jak na otwarcie luzik, trochę lansu ,elita,świta itd................