27 marca , tuż przed godziną 10.00, strażacy zostali zadysponowany do ściągnięcia kota z drzewa na posesji sióstr zakonnych w Szymanowie.
Jak relacjonuje OSP w Szymanowie:
- Na miejsce został dodatkowo zadysponowany podnośnik z OSP Teresin, z uwagi na wysokość na jakiej znajdował się kot. Po około 20 minutach działania zostały zakończone a kot oddany w ręce właścicieli.
zdj. dh. Paweł Przedpełski z OSP Teresin
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze