23 czerwca 2026 w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sochaczewie, oraz uroczyste zakończenie roku akademickiego 2025/2026.
Było to Walne Zebranie sprawozdawcze za rok 2025 na którym udzielono zarządowi UTW absolutorium - DZIĘKUJEMY.
Zebranie uprzyjemnił koncert Zespołu Wokalnego pod kierunkiem Joli Kawczyńskiej, której podziękowano za to, że była z nami, jest i będzie...
Ogromne podziękowania złożono Pani Izabeli Nalej, która brała czynny udział przy zakładaniu stowarzyszenia i jest od samego początku wykładowcą historii w naszym Uniwersytecie.
Przy tej okazji prezes Jadwiga Urbaniak podziękowała prowadzącym sekcje za zaangażowanie i pracę na rzecz stowarzyszenia.
Podziękowania otrzymał też zarząd "Wspólna praca, to przyszłość naszego Uniwersytetu".
Życzymy udanych wakacji i... do zobaczenia w nowym roku ( text J.Urbaniak)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze