Wychowanek Unii Boryszew Maciej Wilanowski został piłkarzem drużyny juniorów MKS Polonia Warszawa. Wraz ze swoimi nowymi kolegami wziął udział w obozie treningowym, który odbył się w Cetniewie (7-14.08). Podczas jego trwania zagrał w trzech sparingach. Wszystkie mecze Czarne Koszule wygrały. W pierwszym z nich z Lechią Gdańsk (3:1) sochaczewianin miał asystę przy drugim golu. W drugim meczu z Arką (4:3) nie wpisał się na listę strzelców. W trzecim, z Bałtykiem Gdynia (6:2) sztuka ta Maćkowi się udała. Były unita asystował przy pierwszym golu, drugiego zaś strzelił osobiście.
(et)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze