Zmieniła się koncepcja gospodarowania odpadami komunalnymi w Sochaczewie. W maju miejscy radni podejmowali uchwałę intencyjną o powierzeniu tego systemu gospodarki Związkowi Gmin Regionu Płockiego. Pod koniec września odstąpiono od tej koncepcji, jednomyślnie zgadzając się na zawarcie porozumienia między wszystkimi gminami powiatu sochaczewskiego w tej sprawie.
Czas goni, bo do końca roku w myśl ustawy sejmowej dokonującej tzw. reformy śmieciowej w kraju, gminy, które w przyszłym roku staną się właścicielami odpadów komunalnych, czyli śmieci swoich mieszkańców, muszą uchwalić aktualne regulaminy utrzymania porządku i czystości na swoim terenie, w tym ustalić wysokość opłat ponoszonych z tego tytułu przez wszystkich mieszkańców (tzw. podatek śmieciowy).
W maju br. radni miejscy jednomyślnie podjęli uchwałę intencyjną o powierzeniu gospodarki odpadami Związkowi Gmin Regionu Płockiego. W ten sposób miano uzyskać „mniejsze koszty funkcjonowania obsługi administracyjnej systemu odbierania odpadów komunalnych w porównaniu z samodzielną realizacją zadań przez miasto” oraz jednolitą cenę za odbiór śmieci dla wszystkich mieszkańców.
25 września jednak zaproponowano radnym nową uchwałę, zgodnie z którą gospodarką „śmieciową” zajmie się związek gmin powiatu sochaczewskiego. Uchwała jest wyrażeniem zgody na zawarcie stosownego porozumienia w tej sprawie między miastem a Brochowem, Iłowem, Młodzieszynem, Nową Suchą, Rybnem, Sochaczewem i Teresinem.
- Od maja wiele się zmieniło - mówił na wrześniowej sesji burmistrz Piotr Osiecki. - Powierzenie gospodarki odpadami Związkowi Gmin Regionu Płockiego byłoby nieuzasadnione ekonomicznie. Sochaczew byłby jedynym dużym ośrodkiem w tym Związku. Burmistrz Osiecki miał na myśli fakt, że miasto Płock postanowiło realizować gospodarkę odpadami bez pośrednictwa Związku, samodzielnie.
- Proszę państwa, ta uchwała jest w moim odczuciu najważniejszą w tej kadencji - mówił w dalszej części burmistrz. - Po raz pierwszy proponuje się utworzenie związku międzygminnego, a gospodarka odpadami komunalnymi to zapewne tylko początek naszej współpracy, spoiwo, które otworzy przed nami nowe kierunki wspólnych działań. Związek pozwoli naszym gminom mówić jednym głosem.
Radni poparli uchwałę jednomyślnie, trudno jednak na tym etapie przewidzieć, jak będzie wyglądał sochaczewski system odbioru śmieci oraz poboru opłat od mieszkańców. Wiadomo tylko tyle, że gminny związek ma wspólnie zorganizować przetarg, który wyłoni firmę lub firmy zajmujące się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów na terenie powiatu. Mieszkańców zapewne najbardziej interesuje fakt, ile będą musieli płacić i czy na pewno śmieci odbierane będą sprawnie.
Przypomnijmy, że jednym z najważniejszych założeń reformy śmieciowej jest wyeliminowanie dzikich wysypisk.
figa
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze