Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mam wrażenie, że niedługo projekt monitoring zostanie wycofany po protestach i skargach mieszkańców - teraz nawet się "zejszczać" nie można ani koszy zdemolować :D
W sprawie samochodów na stacji, to może zamiast dawać mandaty, lepiej byłoby dać kierowcom porządny parking?!
Jeśli naprawdę jest romantyczny to wystarczy iść do kwiaciarni i kupić piękny bukiet dla swojej lubej a nie dawać wyrwane z korzeniami kwiaty. Po drugie nie wiem czy ktoś zauważył ale to zazwyczaj mężczyźni oddają mocz w miejscach publicznych dla nich cały świat jest ubikacją.
Ale sie czepiacie!!! Jakas romantyczna duszyczka chciala zaniesc swojej lubej bukiet wspanialych kwiatow, a tu od razu policja sie go straszy ;-)
A co do oddawania moczu... Oczywiscie nie popieram, ale prosze mi wskazac, gdzie w Sochaczewie mozna to robic legalnie??? Jedyne miejsca, ktore kojarze to:
1) szalet miejski (nie wiem czy w ogole dziala),
2) WC na rynku,
3) WC w Kauflandzie :-)
Mam wrażenie, że niedługo projekt monitoring zostanie wycofany po protestach i skargach mieszkańców - teraz nawet się "zejszczać" nie można ani koszy zdemolować :D
W sprawie samochodów na stacji, to może zamiast dawać mandaty, lepiej byłoby dać kierowcom porządny parking?!
Jeśli naprawdę jest romantyczny to wystarczy iść do kwiaciarni i kupić piękny bukiet dla swojej lubej a nie dawać wyrwane z korzeniami kwiaty. Po drugie nie wiem czy ktoś zauważył ale to zazwyczaj mężczyźni oddają mocz w miejscach publicznych dla nich cały świat jest ubikacją.