Właściciel powinien wstydzić się, że ktoś zwraca mu uwagę w tak banalnej sprawie! Masz psa? Małego, dużego? Trzymaj go na posesji. Bo i jeden i drugi może w każdym momencie zaatakować. Szczególnie dziecko na rowerze, deskorolce czy hulajnodze. A nic nie zwróci zdrowia i nie odbierze traumy gdy dojdzie do nieszczęścia!
Co do wspomnianego już amstafa oraz owczarka, pomimo upomnienia również przez dzielnicowego, w ogrodzeniu dalej jest dziura, a psy chodzą po podwórku. Ile jest w naszym mieście takich miejsc i tak nieodpowiedzialnych ludzi? Przypuszczam, że dużo. Gdyż ludzie budzą się dopiero gdy dochodzi do tragedii. Gdy pies zaatakuje, są zdziwieni bo właśnie - On taki spokojny, nikogo wcześniej nie ugryzł. Wtedy dopiero pojawia się policja. A przecież tak łatwo jest zapobiec nieszczęściu.
Dbajmy o naszych pupili, chrońmy innych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze