Nad ranem około godz. 4.00 nieznani sprawcy włamali się do jednego z domów w gm. Sochaczew po czym skradli kluczyki od samochodu m-ki BMW zaparkowanego na podwórku i pilot od bramy wjazdowej. Złodzieje otworzyli bramę i zabrali samochód w którym dodatkowo były pieniądze i nawigacja satelitarna. Wartość strat jest znaczna.
Około godz. 12.00 na ul. Wyszogrodzkiej policjanci złapali pijanego rowerzystę. Tadeusz S. lat 48 miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Około godz. 15.00 funkcjonariusze zatrzymali jeszcze jednego kierowcę na „podwójnym gazie”. Bogdan S. lat 46 jechał Oplem na ul. Powstańców Warszawy mając prawie 2,5 promila.23.08.2008r.
Około godz. 1.00 w Teresinie na ul. XX lecia kierujący motocyklem Norbert L. lat 29 na skrzyżowaniu ulic zjechał na lewe pobocze i uderzył w ogrodzenie. Doznał obrażeń głowy i został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.W nocy nieznany sprawca z terenu klasztoru w Niepokalanowie wyrwał krzewy ozdobne. Jak widać dla złodziei nie ma żadnych świętości.
Około godz. 23.30 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Traugutta doszło do zderzenia dwóch pojazdów tj. Fiata CC i Opla Vectry. Kierowca Fiata nie udzielił pierwszeństwa przejazdu za co został ukarany mandatem.24.08.2008r.
Około godz. 15.30 w Kuznocinie kierujący strażackim wozem bojowym jadący na miejsce akcji gaśniczej z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w wysepkę ronda po czym samochód przewrócił się. W wyniku wypadku jeden ze strażaków doznał licznych złamań kości kończyn i miednicy, trafił do szpitala w Sochaczewie a drugi w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do Szpitala Wojskowego w Warszawie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze