Na terenie MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej rozpoczęły się dwudniowe targi rolno-przemysłowe ROLEXPO. W sobotę i niedzielę impreza jest czynna od 9.00 do 17.00. Wejście na teren targów i parking - BEZPŁATNE. Więcej zdjęć z otwarcia na https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze