Kolejnym elementem śmieciowej reformy wdrażanej od lipca w naszym kraju i chyba najmniej przyjemnej dla mieszkańców, jest otwarcie kont bankowych, na które należy przekazywać ustalone przez gminy opłaty za gromadzenie, transport i unieszkodliwianie domowych odpadków. Sochaczewski ratusz uruchomił już konto, na które można wnosić opłaty za gospodarowanie opadami.
Za śmieci segregowane płacimy 8,80 zł od osoby miesięcznie, a za śmieci niesegregowane 12 zł od osoby miesięcznie. Opłaty wnosimy bez wezwania co kwartał.
Kwotę obliczamy sami w następujący sposób: liczba osób zamieszkujących dom lub mieszkanie x 8,80 zł (lub 12 zł) x 3 (liczba miesięcy w kwartale).
Przelewając pieniądze na poczcie czyli na papierowym przekazie, czy też z indywidualnego konta w banku internetowym, na formularzu muszą się znaleźć następujące informacje:
Nazwa odbiorcy: GMINA MIASTO SOCHACZEW, ul. 1 MAJA 16, 96 500 SOCHACZEW
Nr konta odbiorcy: Bank PEKAO S.A I Oddział w Sochaczewie
14 1240 3174 1111 0010 5268 0329
Tytułem: opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiąc lipiec wrzesień 2013 r. z nieruchomości ul. .. nr.
Opłaty wnoszone są bez wezwania ze strony Urzędu Miejskiego w terminach:
- do 15 września za lipiec, sierpień, wrzesień 2013 r.
- do 15 grudnia za październik, listopad, grudzień 2013 r.
- do 15 marca za styczeń, luty, marzec 2014 r.
- do 15 czerwca za kwiecień, maj, czerwiec 2014 r.
Obowiązek samodzielnego wnoszenia opłat raz na kwartał dotyczy tylko właścicieli domów prywatnych, którzy do 1 lipca 2013 roku mieli indywidualne umowy z firmami śmieciowymi. W przypadku spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot opłaty są tak jak dotychczas doliczane do comiesięcznych opłat czynszowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze