Już za nami dwutygodniowa Akcja Lato w mieście która odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Żeromskiego 8.
W ciągu tych dwóch tygodni korzystaliśmy z pływalni Orka, uczestniczyliśmy w zabawach rekreacyjno-sportowych na świeżym powietrzu. Mieliśmy również okazje odwiedzić Komendę Powiatową Policji, gdzie wczuliśmy się w rolę Policjanta/Policjantki. Bardzo miło ugoszczeni zostaliśmy w gospodarstwie agroturystycznym Jeziorany, gdzie cały dzień spędziliśmy na aktywnym wypoczynku, a na przekąskę po wyczerpujących zabawach zjedliśmy pyszną kiełbaskę z ogniska. Pan Patryk Sobieraj dał nam lekcję pierwszej pomocy, każdy mógł zapoznać się ze wszystkimi zasadami, jakie obowiązują gdy chcemy pomóc drugiemu człowiekowi podczas wypadku. Wybraliśmy się do Stolicy na Stadion Narodowy, gdzie zwiedziliśmy trasę piłkarza. Mogliśmy poczuć się jak drużyna piłkarska, zobaczyliśmy jak wygląda Strefa Zawodnika, poznaliśmy zakamarki piłkarskiej szatni , strefę VIP oraz salę konferencyjną, a najważniejsze - weszliśmy na płytę boiska. Na zakończenie zorganizowaliśmy dyskotekę, były występy, zabawy i mega wata cukrowa!
Bardzo dziękujemy organizatorom i sponsorom tegorocznego Lata w Mieście tj.:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze