Policjanci z Brochowa zatrzymali sprawców rozboju. Okazali się nimi trzej mieszkańcy gm. Brochów, wśród których jest dwóch nieletnich. Funkcjonariusze odzyskali utracony w wyniku przestępstwa telefon komórkowy. Sprawcy za czyn którego się dopuścili odpowiedzą przed sądem.
W połowie lutego, a dokładnie 13. w piątek trzech nieznanych sprawców przewróciło na ziemię, a następnie skopali wracającą z pracy młodą dziewczynę, po czym zabrali jej torebkę w której był telefon komórkowy i portfel z pieniędzmi. Należy dodać, że ofiara była dobrze znana oprawcom ponieważ wszyscy pochodzą z jednej miejscowości. Policjanci z Brochowa za główny cel postawili sobie wykrycie sprawców tego przestępstwa. Efektem ich pracy było zatrzymanie w dniu wczorajszym i przedstawienie zarzutów trzem młodym chłopcom: Rafałowi J. l. 17 i dwóm 15- latkom Michałowi P i Michałowi M. Sprawcy przyznali się do dokonania rozboju i teraz za przestępstwo, którego się dopuścili odpowiedzą przed sądem. Policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec 17 - latka tymczasowego aresztu. W wyniku czynności odzyskano także skradziony telefon komórkowy.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze