Zapraszamy kupujących i wystawców do wzięcia udziału w naszym Kiermaszu Świątecznym. Znajdziecie u nas mnóstwo fantastycznych ręcznie wykonanych wyrobów, które posłużą jako ciekawe i absolutnie oryginalne prezenty gwiazdkowe. Chcemy zaprezentować wykonane przez naszych lokalnych artystów prace. Myślę że to wyjątkowa okazja do zrobienia wyszukanych zakupów, czekamy: 2 grudnia 2012r. Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Chopina 101. godz.14.oo-18.oo.
Bliższe informacje pod nr tel. 604 687 477 (Katarzyna Szadkowska kurator Kiermaszu).
Wstęp i stoiska wystawiennicze są bezpłatne!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze