Od piątkowego popołudnia światła na skrzyżowaniu ulic Gawłowskiej, Płockiej i Łowickiej już działają! Tym samym szczęśliwie zakończyła się miejska inwestycja, tj. budowa sygnalizacji świetlej na skrzyżowaniu Płockiej i Łowickiej, oraz druga prowadzona wspólnie przez miasto i powiat obejmująca m.in. montaż świateł na Gawłowskiej i Płockiej.
W piątek odbiór tych dwóch inwestycji zakończyły dwie komisje powołane przez burmistrza i starostę. Ponieważ nie stwierdzono żadnych uchybień, podjęto decyzję o włączeniu sygnalizacji. Kierowcom przypominamy, by uważali na znaki, nie jeździli na pamięć, gdyż w obrębie skrzyżowania zmieniła się organizacja ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze