Reklama

Światła na Płockiej już działają

Urząd Miasta w Sochaczewie
16/11/2012 13:16

Od piątkowego popołudnia światła na skrzyżowaniu ulic Gawłowskiej, Płockiej i Łowickiej już działają! Tym samym szczęśliwie zakończyła się miejska inwestycja, tj. budowa sygnalizacji świetlej na skrzyżowaniu Płockiej i Łowickiej, oraz druga prowadzona wspólnie przez miasto i powiat obejmująca m.in. montaż świateł na Gawłowskiej i Płockiej.

W piątek odbiór tych dwóch inwestycji zakończyły dwie komisje powołane przez burmistrza i starostę. Ponieważ nie stwierdzono żadnych uchybień, podjęto decyzję o włączeniu sygnalizacji. Kierowcom przypominamy, by uważali na znaki, nie jeździli na pamięć, gdyż w obrębie skrzyżowania zmieniła się organizacja ruchu. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości