Sukcesy Natalii Partyki spowodowały, że Sochaczewskim Klubem Tenisa Stołowego zainteresował się Polsat. Ekipa tej stacji telewizyjnej pojawiła się na treningu szkółki ping-pongowej we wtorek (4.09). Dziennikarze przeprowadzili krótki wywiad z twórcą SKTS-u Bronisławem Gawrylczykiem, który można było obejrzeć tego samego dnia w Wydarzeniach Polsatu. Wracając do Natalii Partyki, będzie ją można spotkać w Sochaczewie już w najbliższą sobotę (15.09). Właśnie tego dnia nasze tenisistki stołowe rozegrają mecz II kolejki Ekstraklasy (początek godz.17.00) z wrocławskimi Akademiczkami. Organizatorzy spotkania zapraszają do sochaczewskiej hali MOSiR wszystkich zainteresowanych grą naszych srebrnych zawodniczek. Dwa mecze Ekstraligi zostały już rozegrane. Spójnia Warszawa przegrała 0:3 z KTS Tarnobrzeg, a Warmia Lidzbark Warmiński pokonała 3:1 AZS Łomża.
(et)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze