Romantyczny klimat, doskonała kuchnia i porywająca do tańca muzyka.
Zapraszamy wszystkie zakochane pary na Bal Walentynkowy, który pomoże rozwiązać problem z prezentem dla drugiej połówki, może być również idealnym dopełnieniem romantycznej niespodzianki.
Organizatorem wydarzenia jest Wójt Gminy Rybno Damian Jaworski, a bal odbędzie się 12 lutego 2022 r. w świetlicy wiejskiej w Wężykach.
Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Oprawę muzyczną zapewni DJ Piasek. Zapisów i wpłat w kwocie 100 zł od osoby dokonywać można w sekretariacie Urzędu Gminy Rybno do dnia 31 stycznia 2022 r. W cenie wydarzenia poza muzyką organizatorzy zapewniają 3 dania gorące, zimne przekąski, ciasta, owoce, zimne i ciepłe napoje. Podczas Balu będą prowadzone różne konkursy z nagrodami.
Zapraszam wszystkich chętnych mieszkańców gminy Rybno do wzięcia udziału w Balu Walentynkowym. Będzie to bardzo dobra okazja, aby wspólnie miło spędzić ten czas, jak również miło zaskoczyć druga połowę. - mówi
wójt gminy Rybno Damian Jaworski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czy to aby legalne aby urzędujący wójt organizował komercyjne imprezy?
Ja może z chłopakiem pójdę i pocałuje go bo jestem gejem i mieszkam na czerwoncze parcel 49i
Czy to aby legalne aby urzędujący wójt organizował komercyjne imprezy?
Ja może z chłopakiem pójdę i pocałuje go bo jestem gejem i mieszkam na czerwoncze parcel 49i