W niedzielę (11.11) sochaczewska Orka gościła uczestników V Ogólnopolskich Zawodów z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew. W7ystartowało w nich 177 dziewcząt i 186 chłopców reprezentujących 25 klubów. Powody do radości mieli sochaczewscy trenerzy gdyż ich podopieczni siedmiokrotnie stawali na podium. Najwięcej medali z naszych reprezentantów wywalczyła Zuzanna Gajda (Orka). W wyścigu na setkę delfinem Zuza wyprzedziła Katarzynę Sarnę (Nawa Skierniewice) zaledwie o 0,01 sekundy. O jeden krążek ustąpiła jej Alicja Ulicka (Dwójka). Honorowym gościem imprezy była medalistka olimpijska Otyllia Jędrzejczak. Szersza relacja z zawodów za tydzień.
Medale sochaczewian
1.Alicja Ulicka (Dwójka Sochaczew, 50 m stylem grzbietowym, 11 lat) 36,07
1.Zuzanna Gajda (Orka Sochaczew, 100 m stylem klasycznym, 14-15 lat) 1.20,45
1.Zuzanna Gajda (Orka Sochaczew, 100 m stylem motylkowym, 14-15 lat) 1.12,72
2.Alicja Ulicka (Dwójka Sochaczew, 50 m stylem motylkowym, 11 lat) 35,94
2.Zuzanna Gajda (Orka Sochaczew, wyścig australijski, 14-15 lat)
3.Zuzanna Podrażka (Orka Sochaczew, 100 m stylem grzbietowym, 12-13 lat) 1.18,46
3.Michał Janicki (Dwójka Sochaczew, 50 m stylem grzbietowym, 11 lat) 40,10
(et)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze