Poważny wypadek w Giżyczkach. Lądował śmigłowiec LPR

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: Poważny wypadek w Giżyczkach. Lądował śmigłowiec LPR Wypadki sochaczew
+4

24 grudnia po godzinie 14.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na 37 km DW 577 w miejscowości Giżyczki (gmina Iłów).

W miejscowości Giżyczki doszło do czołowego zderzenia Volvo z  Toyotą. Jeden z kierowców opuścił pojazd o własnych siłach tuż przed przybyciem służb ratunkowych. Drugi natomiast pozostawał w rozbitym aucie. 

Jak relacjonuje KP PSP w Sochaczewie :

,,Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych, a następnie jego wydobyciu na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. W związku z podjętą przez ratowników medycznych decyzją o lotniczym transporcie poszkodowanego do szpitala, strażacy zabezpieczyli lądowanie i start helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego."

W działaniach na miejscu brały udział zastępy OSP Giżyce, PSP Sochaczew x 2, OSP Brzozów, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe 


(źródło, zdj. OSP Giżyce, KP PSP Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy