Suntago, Park of Poland - sprawdź termin otwarcia [FOTO]

/ 7 komentarzy / 18 zdjęć
Zdjęcia i foto: Suntago, Park of Poland - sprawdź termin otwarcia [FOTO] Rekreacja sochaczew
+13

Park of Poland jest największą inwestycją w zakresie wodnych atrakcji w Europie. Przedsięwzięcie znajduje się około trzydziestu kilometrów od Sochaczewa, w gminie Mszczonów. Inwestor zapowiada zakończenie pierwszego etapu budowy już w tym roku. 


Prace związane z budową największego parku wodnego w Europie idą zgodnie z planem. Jak zapowiada inwestor wodna część parku będzie gotowa jeszcze w tym roku. O konkretnym dniu otwarcia będzie informował. Suntago to dla mieszkańców naszego miasta duża atrakcja, czas dojazdu to około 30 minut. 


Obiekt to bardzo wiele różnego rodzaju atrakcji wodnych. Zamontowano już najdłuższą zjeżdżalnie o długości 32 metrów, łącznie będzie ich 32, w tym także takie jak zjeżdżalnie pontonowe. Dużą popularnością będzie cieszyć się z pewnością zjeżdżalnia ośmiotorowa, na której będziemy mogli zjeżdżać głową w dół. 


Przestrzeń parku to atrakcje także dla surferów, gdyż pod dachem znajdzie się maszyna tworząca warunki podobne do fal, symulator Surf-Air. Wewnątrz będziemy mogli korzystać z kilu tematycznych przestrzeni takich jak sauny, rajskie wyspy z palmami sprowadzonymi z między innymi z Malezji czy Florydy, Basen termalny, masaże oraz 400 palm to strefa Relax. 


Chętni będą mogli skorzystać z groty solnej, komnaty śnieżnej, łaźni parowych. To tylko niektóre z atrakcji, gdyż w okresie wakacyjnym do dyspozycji gości będzie także teren za zewnątrz obiektu z dostępem do jeziora. 


Przedsięwzięcie opisywaliśmy już kilka miesięcy temu https://e-sochaczew.pl/n/suntago-najwiekszy/57767, oraz postęp prac na budowie https://e-sochaczew.pl/n/suntago/61147


Inwestycja przebiega zgodnie z planem, a o terminie otwarcia z pewnością poinformujemy. 


Foto: materiał prasowy Park of Poland.

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

zbigniew15zbigniew15
0
A te nasze odwierty w Trojanowie komu mają służyć ? (2019-11-04 11:57)
RouterRouter
0
cudze sie chwali a u siebie ? odwierty są ,siatką ogrodzone czekaja na lepsze czasy,poszło kasy i woda jest,a co dalej? (2019-11-04 14:35)
robbo2krobbo2k
+1
Tytuł to robienie z czytelników idiotów niczym za przeproszeniem pudelek. W tytule Sprawdz termin otwarcia w tresci "o terminie otwarcia z pewnością poinformujemy" portal idzie na dno. (2019-11-04 20:18)
NovJanNovJan
0
jak słusznie zauważył @Router wokół(inne miasta) coś się robi a my czym sie pochwalimy na łamach innych portali?

u nas nie robi sie praktycznie nic , jakieś pozorowane ruchy i zagarnianie BO aby łatać nieudolność miejskich włodarzy (2019-11-05 10:16)
stawik12stawik12
-2
Kiedy ruszy Park wodny w Mszczonowie oraz podobno basen w Błoniu to na Orce basenie 20 letnim bez generalnego remontu przez te lata , będzie można karpie hodować , bo chyba tylko bezmózgowcy będą z niego korzystać. A co do odwiertów to raczej fantazja naszych władz . Bo jeżeli taka błachostka jak bieżnia zostaje przerabiana i opłacane projekty trzy razy to aż się boje pomyśleć ile razy zmieniany byłby projekt termalny.Na razie jest sukces, sprzedfano część pól czerwonkowskich. No ale cóż wybierajmy tych samych a bedziemy w bogactwie żyli. (2019-11-05 13:17)
FranekkFranekk
0
Jakiś czas temu w Warszawie rozpoczeła się kampania promująca Raj w sercu Polski.

Mozliwe, że to kampania tego Parku: Raj w sercu Polski (2019-12-19 12:05)
kacperskyykacperskyy
0
novjanjak to co? miejsce przeznaczone do kąpieli :) "terene rekreacyjne" nad utratą dla żuli :) oraz betonową sciezke z podzamcza do miejsca z zakazem kąpieli :) (2019-12-19 12:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy