SWM 2010 przeszły do historii

/ 34 zdjęć
Zdjęcia i foto: SWM 2010 przeszły do historii Koncerty i muzyka sochaczew
+29

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z czwartej już edycji Sochaczewskich Warsztatów Muzycznych, które odbyły się w ostatni piątek, 11 czerwca. Gwiazdami wieczoru byli: Leszek Cichoński i Mike Greene. Imprezę zorganizowali: Stowarzyszenie e-Sochaczew.pl oraz Urząd Miasta w Sochaczewie.


Na tegorocznych Sochaczewskich Warsztatach Muzycznych wystąpili:

- od godz. 19.00 do godz. 19.45 - zespół Alligator (support) – nowa kapela teresińsko-sochaczewska, działająca od początku 2010 w roku, składająca się z byłych muzyków różnych lokalnych i warszawskich bandów;

- od godz. 20.00 do godz. 22.00 - Leszek Cichoński, to jeden z czołowych polskich wirtuozów gitary blues-rockowej. Współtwórca festiwalu poświęconego pamięci Jimmiego Hendrixa. Sam opracował i zaaranżował projekt w hołdzie temu artyście pt. „Thanks Jimmy”, który obecnie jest ogrywany podczas tournee koncertowego. W 2001 roku wystąpił (z zespołem) w sochaczewskim MDK-u wraz z amerykańską gwiazdą bluesa z Chicago Carlosem Johnsonem. W tym roku na SWM artysta wystąpi razem z Michaelem Green'em i jego zespołem. Grupa zaprezentuje się w składzie: Mike Greene - wokal, gitara, David Price - bass, Krzysztof Baranowicz - klawisze, Szymon Banasik - perkusja, Leszek Cichoński - gitara, wokal.


foto: Jakub Wasilewski, Witold Święcki
artmagazine.pl

oraz
Ptro - fbl.pl/Ptro

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Stowarzyszenie e-Sochaczew.pl wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy