Sylwia Chutnik w Sochaczewie - najazd pisarzy w Łoskot Cafe

Zdjęcia i foto: Sylwia Chutnik w Sochaczewie - najazd pisarzy w Łoskot Cafe Spotkania, jubileusze sochaczew

Sylwia Chutnik, pisarka oraz działaczka społeczna. Wspiera wiele działań, projektów czy też kampanii charytatywnych. 


W ramach spotkań z cyklu Sochaczewski Łoskot Myślowy - Najazd Pisarzy, sochaczewianie będą mogli wziąć udział w kolejnym już spotkaniu ze znaną osobą. Tym razem organizatorka wydarzenia, Marlena Skrobosz zaprasza na spotkanie z Sylwią Chutnik. Pisarką, felietonistką, działaczką społeczną, która szczególnie wspiera działania związane z prawami kobiet, sytuacją dzieci czy też opieką nad zwierzętami. Jest laureatką wielu nagród wśród których możemy wyróżnić, między innymi, Społeczny Nobel Ashoka 2011 czy też Nagroda Fundacji Polcul 2011. 


Sylwia Chutnik jest autorką takich tytułów jak "Kieszonkowy Atlas Kobiet", "Warszawa Kobiet" czy "W Krainie Czarów". W jej dorobku znajdziemy także felietony, sztukę teatralną czy słuchowisko radiowe. 


Spotkanie z Sylwią Chutnik to część projektu o którym dla naszego portalu opowiadał Mariusz Szczygieł https://e-sochaczew.pl/m/mariusz-szczygiel/62472 . Sochaczewski Łoskot Myślowy - najazd pisarzy to inicjatywa Marleny Skrobosz, a miejsce w którym odbywa się wydarzenie to Łoskot Cafe przy ulicy Traugutta. 


Spotkanie odbędzie się 14 grudnia w godzinach 15.00 - 18.00. Sylwia Chutnik opowie o twórczości i łączeniu różnych funkcji społecznych. Jak prowadzić kalendarz, walczyć z prokrastynacją i ugotować dwudaniowy obiad. 


Patronat: InstytutR. 


Foto: sylwiachutnik.pl 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy