Wernisaż wystawy 5''- Fotorelacja

/ 26 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wernisaż wystawy 5''- Fotorelacja Wystawy, projekty sochaczew
+21

W sobotę 23 marca w galerii ZeDeK Sochaczewskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy Pracowni Eksperymentów Audiowizualnych zatytułowanej 5''.


Zaprezentowane zdjęcia wykonali: Tomasz Ertman, Jarosław Ufa oraz Izabela Konik pod opieką Gamida Ibadullayeva. Prace nad tymi dziełami trwały pół roku, ale zdecydowanie było warto poczekać na taki efekt końcowy.

Przedstawione fotografie były wynikiem pewnego rodzaju eksperymentów z czasem naświetlania pięciu sekund oraz kilku instalacji. 


Tematem naszej wystawy jest 5 sekund. Abstrakcje, które tu widzicie to nie obróbka komputerowa. Pracujemy metodą klasyczną długiego czasu naświetlenia, bo to nas bardzo zainspirowało. Pokazujemy, że można malować  też aparatem, nie muszą to być pędzle.- tłumaczył gościom Gamid Ibadullayev.


W trakcie wernisażu został również wyświetlony zwiastun filmu zatytułowany ,,34 maja", który prawdopodobnie ukaże się wraz z kolejnym Jam Session już 13 kwietnia. 

 

Po zakończeniu goście zostali zaproszeniu do Klubu Kontrast na kolejny Filmowy Jam Session. Tym razem zaprezentowana została niema komedia z 1921 roku pod tytułem ,,Siedem lat nieszczęść" z towarzyszącą jej dodatkowo muzyką na żywo. (relacja z pokazu filmowego)


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy