Przewodniczący Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zaprasza przedstawicieli gmin, miast i powiatów z terenu województwa mazowieckiego na konferencję 10 lat ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Konferencja odbędzie się 20 września 2013 r. o godzinie 11:00 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Siedlcach. Na podsumowaniu dekady funkcjonowania ustawy regulującej relacje między samorządami a tzw. trzecim sektorem nie zabraknie przedstawicieli sochaczewskiego ratusza.
Więcej informacji nt. konferencji można uzyskać w Regionalnym Ośrodku EFS w Siedlcach. Zaproszenie na konferencją wraz z programem i ankieta zgłoszeniową można pobrać ze strony www.dialog.mazovia.pl
Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są elektronicznie pod adresem: info_siedlce@roefs.pl do 13 września 2013 r.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze