W czasie świątecznego weekendu sochaczewska policja zatrzymała trzech pijanych kierowców. Rekordzista osiągnął wynik prawie 2 promili.
18 kwietnia
Nieznani sprawcy ukradli około 700 litrów paliwa z pojazdu marki Volvo zaparkowanego w Iłowie.
Policjanci otrzymali informację, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf kieruje pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym miał poruszać się pijany kierowca. Okazało się, że mężczyzna jest trzeźwy, lecz posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Polnej.
19 kwietnia
48-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Fiat znajdując się w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Kolejowej.
Nieznany sprawca ukradł rower należący do mieszkańca gminy Młodzieszyn. Do kradzieży doszło w Młodzieszynie.
20 kwietnia
51-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Skoda znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 2 promili oraz pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez sąd. Do zatrzymania mężczyzny doszło na Wyszogrodzkiej.
Obsługa monitoringu zgłosiła, że dwaj mężczyźni spożywają alkohol na terenie ruin zamku. Sprawców ukarano mandatem karnym.
21 kwietnia
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Zatrzymano dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnego badania technicznego pojazdu. Do zatrzymania dokumentu doszło w Karolkowie Szwarockim.
48-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Nowej Suchej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze