Funkcjonariusze policji zatrzymali młodego mężczyznę przy którym podczas czynności znaleziono narkotyki. 22-latkowi grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Jak informuje KPP Sochaczew - Policjanci z sochaczewskiej komendy 25 stycznia wylegitymowali sochaczewianina. Jak się okazało 22-latek miał przy sobie susz, który został podzielony na kilka miarek zawiniętych w folię aluminiową. Policjanci zatrzymali 22-latka. Trafił do aresztu i usłyszał zarzut posiadania marihuany. Mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Zdjęcie poglądowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ładne topki nawet
czuję się taki bezpieczny , a tak serio to może policja zajęła by się czymś pożytecznym . wolę 10 razy bardziej spotkać tego zjaranego chłopka na ulicy niż jakiegoś pijanego ( chłopaczek pewnie co by najgorszego zrobił to powiedział mi dzień dobry ) redakcja też chyba nie ma zbyt dużo tematów jak piszę o chłopaczku z ziołem rozumiem żeby to był jakiś gruby diler z kilogramem a młody miał kilka sztuk . ta wasza wojna z narkotykami przynoś więcej złego niż dobrego i działa identycznie jak prohibicja w stanach na alkohol tylko udajecie że problemu nie ma . A JAK KTOŚ MA PROBLEM Z NAKOTYKAMI TO POTRZEBUJE POMOCY I TERAPI A NIE WIEZIENIA .
Weźcie się w końcu za normalną prace a nie łapiecie kogoś za 2/3 gramy a pedofile chodzą po wolności żenada i te mandaty za maseczki i prędkość je…. Sie w łeb
No co Wy w ogóle gadacie hahah... Piszecie o tej sytuacji w ten sposób jak by policja faktycznie zajmowała się takimi "płotkami". Przecież czy to nie oczywiste, że raczej na niego nie "polowali" tylko po prostu dał się sam złapać i zgarnął tak zwany "przypał". Chłopak wiedział za co się bierze więc, może gdyby był bardziej ostrożny, tak by się to nie skończyło. Policja w sytuacji kiedy znalazła przy nim to co znalazła, nie mogła przecież zrobić inaczej. Piszecie sami, że to zwykły chłopak więc na pewno nie czyhali na niego tylko stało się jak pisałem wyżej. ~ Stały użytkownik THC
Jakby ktoś nie wiedział to 2020 "Komisja ds. narkotyków Organizacji Narodów Zjednoczonych zagłosowała za usunięciem marihuany z listy najbardziej niebezpiecznych narkotyków, takich jak heroina." - Rezolucja została przegłosowana za wykreśleniem. No cóż, Polska to taki niedorozwinięty i dalej uprawiający ciemnogród i głupotę przyczółek Europy o świecie nie wspomnę bo ci już od dawna się z nas śmieją.
3 lata za 3 gieta hahaha
Wielka i dzielna policja! Broni nas dzielnie od traweczki! Dzielni chopcy radarowcy! Medale im rozdac i poklepac po pleckach! Bohaterowie przez duze B!
Powinni mu to zabrać ewentualnie, dac mandat i wysłać do domu. Patologii ciąg dalszy, tak jak pisali inni ludzie, weźcie się za to co trzeba. A tak to chłopakowi juz nasraliscie ku*wy tylko w papierach...
nasrał sobie sam!
Jak wyjdzie, to bedzie mógł wziąć udzial w gali Najmana. Same plusy dla chlopaka
Ogarnijcie się i wypuśćcie chłopaka - dajcie mu jakiś mandat jak za picie w miejscu publicznym i tyle. Zajmijcie się jakimis ludźmi, którzy NA PRAWDE robią komuś krzywdę czy wyrządzają szkody. Chłopaczek miał kilka gramów i za to nawalicie mu do papierów na resztę życia? Shame on you
Dajcie spokój wsadzili chłopaka za tak mała ilość suszu a taki pijaczyna jeden czy drugi co to cwaniakuje na ulicy i straszy kobiety niekiedy i nawet dzieci czego byłam świadkiem chodzi bezkarnie po ulicy.. Dać chłopakowi mandat i na wolność puścić bym radziła..ach ta nasza " Milicja " ach Ci nasi bohaterowie ????
ładne topki nawet
czuję się taki bezpieczny , a tak serio to może policja zajęła by się czymś pożytecznym . wolę 10 razy bardziej spotkać tego zjaranego chłopka na ulicy niż jakiegoś pijanego ( chłopaczek pewnie co by najgorszego zrobił to powiedział mi dzień dobry ) redakcja też chyba nie ma zbyt dużo tematów jak piszę o chłopaczku z ziołem rozumiem żeby to był jakiś gruby diler z kilogramem a młody miał kilka sztuk . ta wasza wojna z narkotykami przynoś więcej złego niż dobrego i działa identycznie jak prohibicja w stanach na alkohol tylko udajecie że problemu nie ma . A JAK KTOŚ MA PROBLEM Z NAKOTYKAMI TO POTRZEBUJE POMOCY I TERAPI A NIE WIEZIENIA .
Weźcie się w końcu za normalną prace a nie łapiecie kogoś za 2/3 gramy a pedofile chodzą po wolności żenada i te mandaty za maseczki i prędkość je…. Sie w łeb