Wczoraj po południu, w MOK przy ul. Żeromskiego 8, odbył się koncert p.n. "WIELKANOCNE GRANIE stanowiący zwieńczenie organizowanego w ramach projektu Tradycje i obrzędy świąteczne konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną.
Do MOK wpłynęło aż 220 prac z ponad 20 szkół i przedszkoli z terenu powiatu. Nagrody dla laureatów fundowali liczni sponsorzy, w tym burmistrz miasta Piotr Osiecki. W jego imieniu upominki wręczali wiceburmistrz Marek Fergiński oraz dyr. Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Agata Kalińska.
Oprócz rozstrzygnięcia i wręczenia Laureatom dyplomów i nagród, wystąpiła również estrada dziecięca AniBeAniMe w świątecznym przedstawieniu Rozmowy w koszyku, którego inspiracją do napisania był znany program telewizyjny Rozmowy w toku.
Na koniec odbyła się aukcja i loteria świąteczna, z której dochód przeznaczono na zakup windy dla niepełnosprawnego, ale niezwykle utalentowanego artysty Michała Jasińskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze