Ponad 300 osób skorzystało w miniony piątek z bezpłatnych, finansowanych przez sochaczewski ratusz, badań profilaktycznych. Spotkanie z lekarzami trzech specjalności zorganizowano w ramach projektu Senior z Pasją.
Tego dnia sochaczewski zaprosił na bezpłatne badania adresowane nie tylko do seniorów. Z darmowych testów gęstości kości wykrywających pierwsze oznaki osteoporozy skorzystało aż 196 osób, z badań słuchu 74, a 35 pań zbadało piersi w stojącym obok MOK mammobusie. Testy wykonywano już od godz. 10.00, choć gala startowała dopiero o 13.00. Wiele osób wykorzystało okazję, by bez kolejki, z marszu wejść do gabinetu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze