Przed godziną rozpoczęły się obchody święta 37. dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej stacjonującego w Bielicach. W kościele św. Wawrzyńca odprawiono uroczystą mszę świętą, a w południe, w jednostce pokaz sprzętu, dzień otwartych drzwi w koszarach, uroczysty apel, poczęstunek wojskową grochówką
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze