Przed godziną w kramnicach miejskich zakończyła się gala okazji Dnia Animatora Kultury 2013. Burmistrz wręczył 83 nagrody, wyróżnienia, listy gratulacyjne i pamiątkowe "gołębie", a otrzymali je pracownicy jednostek kultury, aktywni członkowie stowarzyszeń, chórów, zespołów muzycznych, nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej. Dziś zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, a jutro rano lista nagrodzonych oraz szersza relacja z gali.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze