Reklama

Basia Gołębiowska 1 maja jedzie do Krakowa

Miejski Ośrodek Kultury
22/04/2014 11:48

UWAGA! UWAGA! POTWIERDZONE! Basia Gołębiowska,

zwyciężczyni II Edycji Projektu "Sochaczew Rozśpiewany"

wystąpi w krakowskiej PIWNICY POD BARANAMI

1 MAJA O GODZ. 18.00

PRZED KONCERTEM W REŻYSERII TADEUSZA KWINTY

z cyklu: WIELKIE " PIWNICZNE " WYDARZENIA - GDZIE JEST MÓJ HOMEL - "Przypowieści i songi Lejzorka Rojtszwańca" według Ilii Erenburga.


JEŚLI MIELIBY PAŃSTWO OCHOTĘ POJECHAĆ I ŚWIĘTOWAĆ Z NAMI

DZIEŃ PRACY W KRAKOWIE - WYSTARCZY ZADZWONIĆ:

46 863 25 72, 602 507 213, 507 501 227.

Zapisy zbieramy do 25 kwietnia 2014 r.

Reklama

                                                           

                                                          Anna Sobkowicz

                                                              kierownik MOK "Chopina 101"

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości