Przed godziną w galerii MOST w sochaczewskim Urzędzie Miejskim uroczyście otwarto wystawę malarstwa Beaty Samborskiej. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz filmu na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/user/UMsochaczew
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze