Reklama

Cztery "Spotkania z Chopinem"

Urząd Miasta w Sochaczewie
02/04/2014 07:00

Inauguracyjny koncert kolejny raz udowodnił, że lubimy klasykę, ale też nowoczesne formy wyrazu artystycznego, a kultura z tzw. wyższej półki znajduje w naszym mieście swych odbiorców. 12 marca w hotelu Chopin ruszyła druga edycja Sochaczewskich Spotkań z Chopinem, a z inauguracyjnym koncertem wystąpił MAREK BAŁATA CHOPIN QUINTET w składzie - Marek Bałata (vocal), Marek Markowski, Stan Michalak, Szymon Kamykowski, Bartek Staromiejski -  wykonujący jazzowe transkrypcje utworów i pieśni Fryderyka Chopina.

W 2014 roku miasto i partnerzy projektu zaplanowali cztery koncerty w marcu, maju, wrześniu i listopadzie wszystkie oczywiście bezpłatne, otwarte dla publiczności.

Reklama

 

21 maja ponownie do Sochaczewa przyjedzie ORKIESTRA AKUD SONJA MARINKOWIĆ z Nowego Sadu w Serbii

24 września wystąpi ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO

12 listopada specjalny koncert patriotyczny pt. Była w tym Polska od zenitu wszechdokładności dziejów zaprezentuje Chór i Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie.

 

Cykl SOCHACZEWSKIE SPOTKANIA Z CHOPINEM organizują: Urząd Miejski w Sochaczewie, hotel CHOPIN oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Sochaczewie. Patronat nad tym przedsięwzięciem objęli dr Artur Szklener dyr. Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina oraz burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości